استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
مدارهای تغذیه

مدارهای تغذیه

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۵/۱۴
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده روناهی
‏‏با سلامی دوباره خدمت کاربران مایکت
‏این برنامه برای دسترسی سریع و اموزش 175 مدار الکترونیکی مشتمل بر 150 مدار تغذیه و 25 مدار باتری خورشیدی با حداکثر کیفیت و امکانات درست شده است که برای دانشجویان رشته های برق و الکترونیک و علاقه مندان به ساخت و اموزش الکترونیک و مدارهای الکترونیکی گزینه ای بسیار مناسب است .
‏توجه : توضیحات مدارات در این برنامه به زبان انگلیسی خیلی ساده و روان می باشد.
‏ مدارات به هفت فصل زیر طبقه بندی شده است :
‏1-مدارهای شارژر
‏2-مدارهای مولد
‏3-مدارهای مبدل
‏4-مدارهای رگولاتور
‏5-مدارهای کنترل
‏6-مدارهای نمایشگر
‏7-مدارهای متنوع
‏قابلیتهای برنامه:
‏این برنامه هم مثل دیگر برنامه های ما فصل بندی شده است و گرافیک بسیار زیبایی دارد و دارای امکاناتی چون تغییر نوع و رنگ و اندازه فونت و همچنین تغییر رنگ پس زمینه متون می باشد همچنین قابلیت اشتراک گذاری متون و یادداشت روی صفحات را دارا می باشد که می توانید مطالبی را به صفحات اظافه کنید همچنین دارای یک فهرست پویا می باشد که می توانید تجربیات خود را در ان بنویسید و تعداد صفحات را هم اظافه کنید
‏ همچنین در این برنامه هم همه نقشه ها و تصاویر دارای قابلیت بزرگنمایی دو انگشته می باشند.
‏تصاویر مدارات روی اسکریین شاتاهای بالا ممکن است واضح نباشند اما به شما قول می دهم که با فشردن دکمه بزرگنمایی تصویر، تصاویر و نقشه های برنامه را در بهترین کیفیت خواهید دید که در گوشیهای مینی هم به راحتی قابل مشاهده هستند.
‏در این برنامه هم به راحتی میتوانید مدار موردنظرتان را پیدا کنید و به راحتی ان را بزرگ کرده و مشاهده نمایید و یادداشتی را به ان اظافه کنید و توضیحاتی برای هر مدار داده شده است و قطعات ان یا روی مدار موجود است یا در قسمت توضیحات موجود است .
‏چون در این برنامه از منابع خارجی استفاده شده است توضیح همه این مدارات به انگلیسی خیلی ساده و روان می باشد که بنده به دلیل حفظ محتوای منابع از دستکاری و یا حذف ان خودداری کردم و اما نام مدار را به دقت ترجمه کرده ام.
‏در برنامه قبلی بنده به نام مدارهای ترانزیستوری هم مدارهایی از تغذیه ارائه شده است که با این برنامه فرق دارند و ساده تر هستند و میتواند در صورت تهیه به مکمل این برنامه تبدیل شود که به کاربران توصیه میکنم.
‏این برنامه مبتدی نیست و تا حدودی حرفه ای است و برای دانشجویان و اساتید دانشگاهها و کسانی که الکترونیک را می دانند ساخته شده است و کسانی که الکترونیک بلد نیستند توصیه می کنم که برنامه های مبتدی بنده به نام اموزش الکترونیک و
‏مدارهای ترانزیستوری را که در این مارکت عرضه کردم در ابتدا تهیه کنند.
‏اکثر قسمتهای برنامه دینامیک بوده و بیش از 175 تصویر دارد
‏منابع :
‏http://www.electroschematics.com/

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mostafa233
٢٦ مرداد ١٤٠٠

چرت و پرته ، چند تا نقشه از نت دانلود کرده ، بیشترش هم پولیه ، گول نخورید

۳ ۱

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده