استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Slender Man's Fake Video Call

Slender Man's Fake Video Call

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۱_۸۱L
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۰
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۸
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Tomioka
‏‏اجازه دهید با تماس جعلی از Slender Man's ترسناک ترسناک شروع کنیم، برای ایجاد یک چت جالب و شوخی با دوستان خود با یک تماس شگفت انگیز ویدیویی ترسناک شیطانی Slender Man's،
‏این برنامه یک ویدیو تماس جعلی از Slender Man's ترسناک است، شما یک ویدیوی جعلی دریافت خواهید کرد. تماس ویدیویی که شبیه یک تماس واقعی است.
‏این برنامه یک بازی شوخی است که به شما امکان می دهد برای دوستان خود که با آنها تماس می گیرید و با آنها صحبت می کنید جوک بسازید.
‏چت با Slender Man's شیطانی ترسناک - برنامه بازی سرگرم کننده برای شبیه سازی مکالمات چت. با دوستان خود خوش بگذرانید و آنها را به این باور برسانید که شما واقعاً با تصاویر پس زمینه Slender Man ترسناک صحبت می کنید.
‏دوستان خود را غافلگیر کنید و اجازه دهید آنها فکر کنند که انگار در حال دریافت یک تماس واقعی ترسناک ترسناک Slender Man هستید.
‏این برنامه joke به شما امکان می دهد یک چت شبیه سازی شده ایجاد کنید و همچنین به شما امکان می دهد پیام هایی از Slender Man's ترسناک ارسال و دریافت کنید.
‏«تماس جعلی - شوخی» را دانلود کنید و بهترین تماس و گفتگو را با Slender Man's ترسناک دریافت کنید.
‏سلب مسئولیت:
‏این یک تماس واقعی نیست و فقط یک تقلید است! این برنامه هیچ آسیبی ندارد و فقط برای سرگرمی است و از احساس خستگی و افسردگی جلوگیری می کند، بنابراین
‏فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
♪سهیل♪♠
٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ نظر قوتش فقط پیام دادن ‏✗ چرت اصلا تماس تصویریش سیاه درکل ریددددددده😠😠😠😠😠😬😬😬😬😡😡😡😡😡😤😤😤

۰ ۰
❤m❤
١٥ اسفند ١٤٠١

وای خیلی ترسناکه مواظب باشید هک نشید یک ساعت بعد از اینکه من باهاش بازی کردم و گوشیم خاموش بود زنگ زد . ❌چتش انگلیسیه و خودت نمیتونی تایپ کنی ❌تماس تصویریش نمیاره ✅ تماسش عالیه خوب نیست نصب نکنید

۱۴ ۳
ممد
٢٦ بهمن ١٤٠١

یک وقت هم نکنه یا ردم نزنه و کمی دارک وترسناک با هیشکی شوخی ندارم

۱۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده