استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Photo vault - Hide photos

Photo vault - Hide photos

نسخه۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۸
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Glad Appvestor
‏‏★ به برنامه نهایی حریم خصوصی در Google Play خوش آمدید: Vault - Hide Pictures/App Lock.
‏هیچوقت با مطالب حساس روی تلفن خود غافل نشوید. عکس‌ها و ویدیوهای خصوصی خود را در گالری خصوصی پنهان و محافظت کنید، برنامه‌های محرمانه را قفل کنید و به‌طور ایمن از داده‌های خود در Cloud پشتیبان تهیه کنید. داده های خصوصی را بین چندین دستگاه به اشتراک بگذارید. از گفتگوی Fake Crash برای تقلید خطای برنامه استفاده کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏کنترل را در دست بگیرید و چیزهای خصوصی خود را با Vault واقعا خصوصی نگه دارید.
‏این برنامه از مجوز مدیر دستگاه استفاده می کند. این مجوز برای فعال کردن گزینه 'جلوگیری از حذف' مورد نیاز است. اگر گزینه جلوگیری از حذف فعال باشد، هیچ کس به جز شما نمی‌تواند برنامه را حذف نصب کند.
‏ویژگی‌های اصلی:
‏★ پنهان کردن تصاویر و ویدیوها.
‏★ قفل برنامه: می‌توانید پیامک‌ها، مخاطبین را قفل کنید. ، ایمیل، گالری، بازار، تنظیمات، تماس ها یا هر برنامه دیگری که انتخاب می کنید.
‏★ گالری خصوصی: تصاویر و ویدیوهای خصوصی خود را در گالری Vault ذخیره کنید. می‌توانید مستقیماً از Vault عکس بگیرید، عکس‌ها را از گالری Android وارد کنید یا به سادگی هر تصویر یا ویدیو را در Vault «به اشتراک بگذارید». پس از ورود به خرک، همه داده‌های خصوصی شما ایمن، رمزگذاری شده و برای سایر برنامه‌های گالری نامرئی می‌شوند.
‏★ باز کردن قفل گفتگوی Fake Crash. تقلید کنید که برنامه شما از کار افتاده است.
‏★ ابر خرک (حق بیمه) به شما امکان می دهد تا به طور ایمن همه تصاویر و ویدیوهای خصوصی خود را در ابر ذخیره کنید و داده ها را بین چندین دستگاه منتقل کنید. علاوه بر این، اگر دستگاه خود را گم کنید یا تغییر دهید، اطلاعات خصوصی شما نزد ما محفوظ است. به سادگی برنامه Vault را روی یک دستگاه جدید نصب کنید و با یک کلیک کل محتوای خصوصی را بازیابی کنید.
‏★ شکستن در تلاش. هر بار که شخصی کد پین اشتباه وارد می کند یا الگوی اشتباه ایجاد می کند، برنامه Vault این تلاش را ضبط و ذخیره می کند.
‏★ قفل مبتنی بر زمان. می‌توانید زمان روز و روزهای هفته را برای فعال کردن قفل برنامه انتخاب کنید.
‏★ قفل مکان مبتنی بر Wi-Fi. هنگامی که دستگاه شما به شبکه(های) انتخابی متصل شد، App Lock فعال می شود.
‏★ امنیت پیشرفته. پس از فعال شدن این گزینه، هیچکس به جز شما قادر به حذف Vault نخواهد بود. روال عادی حذف غیرفعال خواهد شد.
‏★ بازیابی رمز عبور. اگر کد پین یا الگوی خود را فراموش کردید، همیشه می‌توانید قفل موجود را بازنشانی کنید و دوباره به برنامه Vault دسترسی پیدا کنید.
‏حریم خصوصی: SMSROBOT LIMITED هرگز اطلاعات شخصی شما را اجاره نمی‌دهد یا نمی‌فروشد. ما از اشتیاق شما برای محصولات و خدمات خود قدردانی می کنیم و قول می دهیم از این اعتماد سوء استفاده نکنیم. ما این قول را می دهیم زیرا درک می کنیم که چقدر برای حریم خصوصی خود ارزش قائل هستید. می توانید خط مشی رازداری ما را در اینجا بررسی کنید: www.smsrobot.com/privacypolicy.html
‏‏بهبود و رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر میرآغا
١٨ آبان ١٤٠١

خیلی ممنون از اینکه این برنامه را ساختید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mohammad
١٩ بهمن ١٤٠١

fbdcag

میپسندم۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده