استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Robot Legacy Fire war games

Robot Legacy Fire war games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۶
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Sniper 3D Games
‏‏میراث ربات را از تمام دشمنان بیگانه سرکش در بازی های میدان نبرد مکانیکی 2022 نجات دهید.
‏از تفنگ های علمی و سلاح های مکانیکی آینده نگر برای مقابله با دشمنان استفاده کنید. به تیراندازی ادامه دهید! تا زمانی که آخرین ربات های بیگانه نابود شوند، در غیر این صورت آنها برای سرقت میراث روی زمین ادامه خواهند داد.
‏Robot Legacy War battlefields 3d نبرد حماسی جنگجویان آینده نگر را به شما می آورد. به میدان نبرد بازی های تیراندازی علمی تخیلی بپیوندید. این جنگ میراث حیاتی است! با توسعه فن آوری سلاح ها، انسان ها نیز روش های مختلف جنگ کشنده را توسعه داده اند. از این جنبه، سناریوی بازی تیراندازی در دنیای ربات‌های آینده‌نگر اتفاق می‌افتد که در آن انسان‌ها ارتش خاصی از مکانیک را به وجود آورده‌اند. آنها با نبرد با دشمنان جنگ مکانیکی بی نهایت آینده مقابله خواهند کرد. اساساً، این دفاع از میراث علمی است که در آن همه می خواهند بر جهان حکومت کنند. ربات‌های بیگانه به زمین حمله کرده‌اند در حالی که ماشین‌های زمین می‌خواهند میراث خود را بازگردانند.
‏بیگانگان میراث ربات آفلاین سرزمین را اشغال کرده‌اند. ربات Scifi در حال تیراندازی به جنگ! مبارزات عجیب و غریب مکانیکی با حملات غافلگیرکننده، از جمله تمام ماموریت ها و تعدادی ترفندهای یواشکی. Robot Commando Warriors حملات تیراندازی مهمی را علیه مکانیک های بیگانه شیطانی فراخوانده است. برای ماموریت‌های علمی سخت‌کوه رقابت کنید، به دشمنان ضدحمله بزنید و در بازی‌های شوتر مدرن جنگ جوخه ربات‌ها را فتح کنید. از سرنوشت بشریت با شرکت در نبردهای اسلحه های آینده نگر علیه مهاجمان محافظت کنید. همیشه در حال کشف رمز و راز پشت جنگ ناگهانی ربات‌هایشان هستید.
‏این نوبت شماست که بخشی از بازی‌های ربات آفلاین شوید. ماشین‌های دشمن را نابود کنید، جنگجویان حریف را در این نبرد میراث سخت دستگیر کنید. سلاح های تیراندازی خود را به اسلحه های آینده نگر ارتقا دهید تا ماجراجویی در نبرد ربات ها را افزایش دهید. شما سلاح های سنگینی مانند مسلسل های لیزری برای جنگ های مکانیکی مدرن دارید. شما باید دارایی های تیراندازی خود را مانند Reborn of robot Legacy 2022 پس بگیرید.
‏طوائف جنگجویان فریم بر ثانیه با نیروهای ویرانگر و گرانش جهانی منتظر میراث ربات Reborn هستند. در جایی که لازم است بمب بکارید. دشمن خود را در بازی های تیراندازی آفلاین 2022 شکست دهید. از سرگرمی بازی های تیراندازی با آتش با نمای تیراندازی سوم شخص لذت ببرید.
‏-یک جنگ روبات ماجراجویی منحصر به فرد توسط نیروهای عملیات ویژه. نبرد با ماشین‌آلات، تانک‌ها و قاتل‌های آینده‌نگر در بازی‌های اسلحه‌های علمی 2022. در این بازی اکشن تیراندازی آفلاین از ضربات، نارنجک‌ها و نارنجک‌ها استفاده کنید.
‏-یک تجربه عملیات تیراندازی پر اکشن و همه‌جانبه بر اساس میدان نبرد جنگی ربات‌های مدرن.
‏اگر به دنبال جنگ‌های آفلاین هستید یا می‌خواهید بازی‌هایی مانند جنگ میراث روبات‌ها را انجام دهید، دیر نشوید. اگر از طرفداران ماجراجویی های مبارزه با ربات های علمی هستید، عضو شوید. آیا تشنه اسلحه های علمی مدرن هستید یا می خواهید بازی های تیراندازی آفلاین داشته باشید؟ بازی با تیراندازی سوم شخص همراه با نمایش بازی های فریم بر ثانیه در شهر نبرد ربات.

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده