استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Squid Games Challenge Survival

Squid Games Challenge Survival

نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۳
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۸
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Axisloop Games
‏‏بازی جدید Squid Survival Challenge 456 و چالش بازی ماهی مرکب با چراغ قرمز و سبز اکنون شروع می شود! - بازی permainan squid
‏به بازی Squid Survival Challenge 456 Squid با گیم پلی منصفانه چراغ قرمز و چراغ سبز خوش آمدید. آماده برای بررسی حالت های بازی بقا. هر کسی که در این بازی برنده شود، پول زیادی و هدایای کریسمس نیز برنده خواهد شد. از سرگرمی واقعی بازی های ماهی مرکب بابانوئل با حالت شگفت انگیز و تم کریسمس لذت ببرید. برای بردن هدایا و پول کریسمس در این بازی های بقا شرکت کنید. این چالش 456 بقا در یک جزیره زمستانی منزوی اتفاق می‌افتد و شرکت‌کنندگان در حال بازی هستند تا برنده نهایی در چراغ سبز شوند. 456 چالش را بپذیرید، سخت تلاش کنید تا برنده شوید، با بازیکنان بجنگید و آخرین بازمانده باشید.
‏چالش بقای ماهی مرکب 456 با گروهی در خط شروع شروع می شود، زمانی که به آهنگ داور عروسک ترسناک گوش می دهید، همه می دوند و به سمت خط پایان حرکت کنید مورد دیگر این است که وقتی 'چراغ قرمز' را می بینید باید فوراً متوقف شوید در غیر این صورت شکست خواهید خورد. عروسک ترسناک آماده است تا شما را ریشه کن کند و می خواست شما را به هر قیمتی از دست بدهد. اگر بازیکنان هنوز به سمت چالش های بازی حرکت می کنند تا حد مرگ حذف می شوند. Redlight به معنای یک نشانگر یا منطقه خطرناک در این بازی قایق برای متوقف کردن همه بازیکنان است.
‏بازی چالش برانگیز ماهی مرکب همه چیز در مورد توقف متوسط ​​قرمز و سبز به معنای روشن شدن و عبور از همه چالش های بقا است. یکی از معروف ترین بازی های ماهی مرکب با بازی های صنایع دستی بقا را برای شما معرفی می کنیم. شما می توانید با شکست دادن دشمنان و رقیبی که سعی در شکست شما دارند و کسب پول و هدایای کریسمس با دنبال کردن شما برای باز کردن قفل شخصیت های زیبای جدید بابانوئل در این بقای کاردستی، تمام پول و امتیازات را به دست آورید. الان زمستان است! شما می توانید چالش ماهی مرکب خود را ضربه بزنید، با حریف خود رقابت کنید و در چالش بقای 456 با شخصیت خزنده بابانوئل، این سربازان بلیندر صورتی را شکست دهید!
‏کاراکترهای سطح جدید، وسایل مدرن، محتوای متفاوت از همه بازی های ماهی مرکب، و بی پایان ماموریت‌ها منتظر شما هستند تا چالش بقای سانتا ماهی مرکب 456 را تکمیل کنید. بازی‌های بقا چالش‌های کریسمس زیادی با بهترین بازی‌های سه بعدی دونده و کریسمس عالی، محیط توزیع هدایایی که تا به حال بازی کرده‌اید، دارند.
‏پس این چالش فوق العاده ماهی مرکب را دانلود کنید و ساعت ها لذت ببرید، زیرا تعطیلات کریسمس شما شروع می شود. از انجام بازی های ترسناک بقا خسته نشوید، بازی های سه بعدی را با گیم پلی خسته کننده اجرا کنید. گوش به زنگ باشید! ما هر هفته شخصیت‌های بیشتری را در به‌روزرسانی آینده، جهان‌های جدید، محیط چراغ سبز و جدیدترین ویژگی‌های بازی‌های تک تیرانداز اضافه خواهیم کرد!
‏ویژگی‌های بازی ماشین مسابقه‌ای Squid
‏- از کاردستی بقای صدای داور شروع کنید
‏- در قرمز توقف کنید، با چراغ سبز به دویدن ادامه دهید
‏- در عجله بازیکنان گیر نکنید
‏- وقتی چراغ سبز روشن است به مسابقه ادامه دهید
‏- برای دویدن و توقف از وضعیت ترسناک عروسک پیروی کنید!
‏ - طناب کشی در چالش بازی ماهی مرکب
‏- بهترین بازی ماهی مرکب با چالش مبارزه منحصر به فرد
‏- چراغ قرمز و سبز منبع اصلی راهنمایی در بازی های srvival
‏بازی چالش برانگیز بازی Santa Squid را رایگان بازی کنید تا بیشترین بهره را ببرید تجربه سرگرم کننده برای بقای صنایع دستی
‏‏Sdks به روز شد
‏اشکال عمده رفع شد
‏تبلیغات کم

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر درسا هدایتی
٢ فروردین ١٤٠٢

این بازی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد می تونم بازی کنم

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر هانزو هاساشی
٢٣ دی ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی اصلا نصب نکنید

میپسندم۲۰ نمیپسندم۹
عکس کاربر 🦊افرا 🦊
٨ دی ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده اصلا نصب نکنید

میپسندم۲۷ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده