خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده تابان شهر
‏‏اپلیکیشن آسانسورچی آماده ارائه خدمات به همشریان تهرانی
‏شرکت آسانسور و پله برقی الوند با سالها تجربه در امر طراحی ، فروش ، نصب ، استانداردسازی، بازسازی و سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی در ایران فعالیت مستمر داشته و با بکارگیری مهندسین مجرب و کارآزموده ، طراح ها و تکنسیسن های دوره دیده به فعالیت خود ادامه داده و طی یکسال گذشته برای اولین بار ، اپلیکشین اورژانس و سرویس آسانسور را طراحی نموده و در این مدت موفق به رفع کلیه باگهای سیستم گردید. این گروه با بروزرسانی و استخدام نیروهای دوره دیده سرویسکار سعی در جلب رضایت مخاطبین خود را دارد.
‏استفاده از آسانسورچی بسیار ساده است: محل خود را از روی نقشه انتخاب کرده. پس از انتخاب نوع سرویس موردنظر و مشاهده قیمت درخواست سرویس کار می دهیم. از نزدیکترین سرویس کار آسانسورچی بهره مند شوید.
‏مزایای استفاده از آسانسورچی: پرداخت نقدی و یا آنلاین هزینه سرویس آسانسور انتخاب محل دقیق انجام سرویس از روی نقشه امتیاز دهی به سرویس کار پس از انجام سرویس آسانسور نمایش جزییات خدمات پس از انجام سرویس طرح های تخفیفی متنوع پشتیبانی تمام وقت سرویس دهی با استفاده از تیم فنی متخصص و با تجربه
‏آسانسورچی یک تجربه متفاوت برای خدمات آسانسور
‏لینک اینستاگرام ما : http://bit.ly/2NyBKBQ
‏لینک کانال تلگرام ما : http://bit.iy/2Nyit3l
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟