استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Sea Game

Sea Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۸
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۳۷۱ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده tap4fun
‏‏--مقدمه--
‏به بازی Sea خوش آمدید.
‏این یک بازی استراتژی چند نفره در زمان واقعی است. شما در حال ورود به دنیای موازی هستید که آینه دنیای ما در طول جنگ جهانی دوم است. از هیچ شروع کنید، قوی تر شوید و پروژه شیطانی Final Medusa را متوقف کنید. این به شما بستگی دارد که به متحدان خود کمک کنید یا سایر دشمنان بالقوه را از بین ببرید. در این سیاره دریایی، Megacarriers خود را ارتقا دهید تا بر اقیانوس حکومت کنید. به میل خود با میلیون ها بازیکن در سراسر جهان همکاری کنید یا با آنها مبارزه کنید. وقت آن است که شما تاریخ جدید را بنویسید!
‏--پس زمینه--
‏در یک جهان موازی دیگر، جنگ جهانی دوم تا اواخر دهه 1960 ادامه داشت. اگرچه دشمنان در نبردها شکست می خوردند، اما ناامیدانه می جنگیدند. آنها ویرانه های چوک آتلانتیس پر از فناوری بسیار پیشرفته را در اقیانوس اطلس پیدا کردند و به آنها قدرت تغییر مکان و زمان را داد. آنها تصمیم گرفتند از این قدرت برای حذف هر کسی که در راه آنها ایستاده بود استفاده کنند و بنابراین پروژه Final Medusa را راه اندازی کردند. آنها گروهی مخفی را برای فرار از زمین با استفاده از فناوری فضایی موجود در خرابه ها فرستادند تا قدرت خود را حفظ کنند و روز را نجات دهند. خوشبختانه متفقین تعدادی از نیروهای آنها را رهگیری و اسیر کردند. برای جلوگیری از نقشه شیطانی دشمن، متفقین نیروهای زبده را برای شکار دشمنان باقی مانده فرستادند، اما در مواجهه با چنین فناوری قدرتمندی، سوگند بین متفقین در آستانه فروپاشی است. دوستان یا دشمنان، وقت آن رسیده است که تاریخ را بازنویسی کنید!
‏--برترین ها--
‏- گرافیک سه بعدی فوق العاده به سبک کارتونی آشنای آمریکایی.
‏- ایجاد شده با موتور NextGen، به ارمغان می آورد شما جنگ اقیانوسی حماسی هستید.
‏- فناوری همگام سازی جهانی در زمان واقعی به شما امکان می دهد با بازیکنان دیگر در سراسر جهان بازی کنید. تک تک دستورات شما بر کل جهان تأثیر می‌گذارد.
‏- سیستم نبرد تطبیقی ​​تا 100 در مقابل. 100 نبرد بدون تصادف یا تأخیر.
‏- سیستم ابتکاری Boss fight به هر کسی اجازه می‌دهد تا قبل از مرگ رئیس در هر زمان به نبرد بپیوندد. Boss دیگر چالش‌های انحصاری برای بازیکنان سطح بالا نیستند.
‏- چندین مگاکارری قدرتمند منتظر دستورات شما هستند.
‏- ناوگان خود را با حامل‌ها، ناوشکن‌ها و زیردریایی‌های مختلف که هر کدام برای هدف خاصی مناسب هستند، سفارشی کنید.
Fixed bugs.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده