استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کسب و کار
تاجریار

تاجریار

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۷
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده محمد فرهی نژاد
‏‏اپلیکیشن تاجریار ارائه خدمات بازرگانی در تجارت خارجی
‏از خدمات ارائه شده در این برنامه می توان به تعیین تعرفه کالا به صورت هوشمند , محاسبه خودکار هزینه های گمرکی بر اساس آخرین نرخ ارز های گمرکی و تعیین حقوق ورودی کالا ، ارائه کلیه هزینه های ترخیص کالا از گمرک ، محاسبه حقوق واردات کالا ، محاسبه حقوق گمرکی ، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در واردات کالا ، ارائه میزان مالیات علی الحساب کارت بازرگانی در واردات کالا ، محاسبه مجوز ناوگان خارجی یا flag tax یا همان مجوز حق پرچم ، سایر هزینه ها شامل هلال احمر و بررسی مجوز های ترخیص کالا از سازمان های دیگر ، ارائه مجوز مورد نیاز واردات کالا قبل از ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت بررسی نوع ارز اعم از ارز متقاضی یا شمول تخصیص ارز مبادله ای و اعلام نرخ ارز تخصیصی ارائه آخرین بخشنامه های گمرکی مربوط به هر کد تعرفه کالا در گمرک به صورت مجزا
‏ترخیص کالا از گمرک در تجارت خارجی
‏بررسی تاجر و ترخیص کار در خصوص قوانین واردات کالا و بخش نامه های موجود گمرکی ، ممنوعیت های ترخیص کالا از گمرک و قوانین گمرکی با انجام محاسبه هزینه های واردات کالا جهت انجام تجارت خارجی ، تسهیل واردات و صادرات کالا برای تجار و بازرگانان کشور.
‏ارائه لحظه ای نرخ ارز گمرک و جستجوی تعرفه گمرکی به صورت خودکار ، محاسبات حقوق ورودی و تعرفه ای کالا در جهت توسع دنیای تجارت ، کاربردی برای ترخیص کاران و حق العمل کاران گمرکی کشور و مورد نیاز فوروادر ها و کشتی رانی ها.
‏محاسبه حقوق گمرکی و استعلام واردات کالا در تاجریار
‏کافیست بخشی از نام کالای وارداتی و یا بخشی از کد تعرفه کالا را وارد نمایید ، علاوه بر کالا هایی که کاملا در کتاب مقررات صادرات و واردات و تعرفه گمرکی جاری مندرج می باشد ترخیص کار یا تاجر می تواند بخشی از نام کالا را وارد نماید و به کلیه نتایج دست یابد ، بر اساس داده کاوی های صورت گرفته تعیین کالا و کد تعرفه صورت می پذیرد. با انتخاب کد توسط ترخیص کار یا تاجر به صفحه ی درخواست میزان ارزش کالا و تعیین نوع ارز وارد می شوید در این بخش میزان ارز کالا در مبدا فوب را وارد نمایید و سپس نوع ارز خریداری شده کالا را انتخاب کنید. در ادامه به اعلام هزینه حمل کالا و بیمه باربری بپردازید بیمه و کرایه حمل در صورت خالی ماندن بر اساس قوانین گمرکی با فرمول های مشخص گمرک محاسبه می گردند.
‏دسترسی و جستجو در بخشنامه های گمرکی و واردات کالا
‏بخشنامه های گمرکی و بخشنامه های ترخیص کالا از گمرک یکی از پیچیدگی های امر صادرات و واردات کالا در کشور است . تاجریار سعی نموده با تفکیک بخشنامه ها به کد تعرفه های کالا محدودیت ها و شرایط کالا را شفاف سازی نماید و قانون را برای همه تسهیل و قابل دسترس نماید. شما چه ترخیصکار باشید یا تاجر یا حق العملکار گمرک می توانید با ورود بخشی از موضوع بخشنامه گمرکی یا تعیین محدوده تاریخ انتشار و یا حتی با ارائه بخشی از کد بخشنامه به متن ، تصویر و تشریح بخشنامه های واردات کالا و صادرات کالا دست یابید.
‏وب اپلیکیشن تاجریار
‏شما میتوانید در آخرین نسخه به پنل وب اپلیکیشن تاجریار به آدرس زیر دسترسی پیدا کنید و از داشبورد اختصاصی خود استفاده نمایید : http://tarkhiskara.com/webapp/#/
‏شرکت بازرگانی و ترخیص کالا پشتیبان اپلیکیشن تاجریار و آماده دریافت نقد و بررسی کاربران گرامی می باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏محاسبه حقوق و عوارض واردات در ارقام ارزی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی