خانه برنامه کسب و کار
تاجریار

تاجریار

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۵
سازنده محمد فرهی نژاد
نسخه۱.۰.۰.۳
حجم۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۲/۳۰
‏‏اپلیکیشن تاجریار ارائه خدمات بازرگانی در تجارت خارجی
‏از خدمات ارائه شده در این برنامه می توان به تعیین تعرفه کالا به صورت هوشمند , محاسبه خودکار هزینه های گمرکی بر اساس آخرین نرخ ارز های گمرکی و تعیین حقوق ورودی کالا ، ارائه کلیه هزینه های ترخیص کالا از گمرک ، محاسبه حقوق واردات کالا ، محاسبه حقوق گمرکی ، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در واردات کالا ، ارائه میزان مالیات علی الحساب کارت بازرگانی در واردات کالا ، محاسبه مجوز ناوگان خارجی یا flag tax یا همان مجوز حق پرچم ، سایر هزینه ها شامل هلال احمر و بررسی مجوز های ترخیص کالا از سازمان های دیگر ، ارائه مجوز مورد نیاز واردات کالا قبل از ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت بررسی نوع ارز اعم از ارز متقاضی یا شمول تخصیص ارز مبادله ای و اعلام نرخ ارز تخصیصی ارائه آخرین بخشنامه های گمرکی مربوط به هر کد تعرفه کالا در گمرک به صورت مجزا
‏ترخیص کالا از گمرک در تجارت خارجی
‏بررسی تاجر و ترخیص کار در خصوص قوانین واردات کالا و بخش نامه های موجود گمرکی ، ممنوعیت های ترخیص کالا از گمرک و قوانین گمرکی با انجام محاسبه هزینه های واردات کالا جهت انجام تجارت خارجی ، تسهیل واردات و صادرات کالا برای تجار و بازرگانان کشور.
‏ارائه لحظه ای نرخ ارز گمرک و  جستجوی تعرفه گمرکی  به صورت خودکار ، محاسبات حقوق ورودی و تعرفه ای کالا در جهت توسع دنیای تجارت ، کاربردی برای ترخیص کاران و حق العمل کاران گمرکی کشور و مورد نیاز فوروادر ها و کشتی رانی ها.
‏محاسبه حقوق گمرکی و استعلام واردات کالا در تاجریار
‏کافیست بخشی از نام کالای وارداتی و یا بخشی از کد تعرفه کالا را وارد نمایید ، علاوه بر کالا هایی که کاملا در کتاب مقررات صادرات و واردات و تعرفه گمرکی جاری مندرج می باشد ترخیص کار یا تاجر می تواند بخشی از نام کالا را وارد نماید و به کلیه نتایج دست یابد ، بر اساس داده کاوی های صورت گرفته تعیین کالا و کد تعرفه صورت می پذیرد. با انتخاب کد  توسط ترخیص کار یا تاجر به صفحه ی درخواست میزان ارزش کالا و تعیین نوع ارز وارد می شوید در این بخش میزان ارز کالا در مبدا فوب را وارد نمایید و سپس نوع ارز خریداری شده کالا را انتخاب کنید. در ادامه به اعلام هزینه حمل کالا و  بیمه باربری  بپردازید بیمه و کرایه حمل در صورت خالی ماندن بر اساس قوانین گمرکی با فرمول های مشخص گمرک محاسبه می گردند.
‏دسترسی و جستجو در بخشنامه های گمرکی و واردات کالا
‏بخشنامه های گمرکی و بخشنامه های ترخیص کالا از گمرک  یکی از پیچیدگی های امر صادرات و واردات کالا در کشور است . تاجریار سعی نموده با تفکیک بخشنامه ها به کد تعرفه های کالا  محدودیت ها و شرایط کالا را شفاف سازی نماید و قانون را برای همه تسهیل و قابل دسترس نماید. شما چه ترخیصکار باشید یا تاجر یا حق العملکار گمرک می توانید با ورود بخشی از موضوع بخشنامه گمرکی یا تعیین محدوده تاریخ انتشار و یا حتی با ارائه بخشی از کد بخشنامه به متن ، تصویر و تشریح بخشنامه های واردات کالا و صادرات کالا دست یابید.
‏وب اپلیکیشن تاجریار
‏شما میتوانید در آخرین نسخه به پنل وب اپلیکیشن تاجریار به آدرس زیر دسترسی پیدا کنید و از داشبورد اختصاصی خود استفاده نمایید : http://tarkhiskara.com/webapp/#/
‏شرکت بازرگانی و ترخیص کالا پشتیبان اپلیکیشن تاجریار و آماده دریافت نقد و بررسی کاربران گرامی می باشد.
‏‏محاسبه حقوق و عوارض واردات در ارقام ارزی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟