استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Party Games for 2 3 4 players

Party Games for 2 3 4 players

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Senior Games
‏‏وقت آن رسیده است که دوستان خود را در مینی‌بازی‌های آفلاین که همزمان در همان دستگاه بازی می‌کنند، شکست دهید. Senior Games این مجموعه از بازی های سریع را برای 1 2 3 4 نفر به شما ارائه می دهد. 2 بازیکن، 3 بازیکن و حداکثر 4 بازیکن در یک زمان می‌توانند از یک تجربه چند نفره منحصر به فرد لذت ببرند.

ویدئو معرفی بازی

‏با این مجموعه از مینی‌بازی‌های مهمانی خانگی برای بازی آفلاین در همان موبایل یا رایانه لوحی، سرگرمی تضمین می‌شود. نبرد 2 بازیکن، 3 بازیکن یا حداکثر 4 بازیکن را شروع کنید. با بازی های چند نفره رقابتی اوقات خوبی را سپری کنید. بسیاری از بازی‌ها در یک و تنها چیزی که نیاز دارید یک گوشی هوشمند یا تبلت است و می‌توانید به صورت آفلاین بازی کنید.
‏در بازی‌های چندنفره جالب آفلاین از مجموعه بازی‌های مهمانی خانگی، می‌توانید با دو بازیکن بازی کنید، اما اگر دوستان بیشتری دارید یا خانواده و شما بازیکنان زیادی هستید که می توانید 3 بازیکن یا 4 بازیکن را به چالش بکشید. از این بازی چند نفره رقابتی لذت ببرید. برای مواقعی که تنها هستید، در حالت 1 بازیکن در مقابل ربات بازی کنید و مهارت های خود را ارتقا دهید تا بهترین شوید. برای بازی نیازی به اتصال اینترنت ندارید. به صورت آفلاین به صورت رایگان بازی کنید!
‏همه بازی های مهمانی آفلاین و سرگرمی های سرگرم کننده در این بازی تخته دارای کنترل های ساده و قوانین ساده ای هستند که به راحتی قابل درک هستند. بازی های مهمانی آفلاین برای افراد در هر سنی ایده آل است. بازیکنان بسیار جوان، بزرگسالان و حتی بزرگسالان. با 2 3 4 بازیکن در هر سنی، سرگرمی تضمین شده است. اجازه دهید مهمانی خانگی شروع شود!
‏انواع بازی های مهمانی برای 1 2 3 4 بازیکن آفلاین
‏در این مجموعه بازی های اجتماعی شدن، چالش های مختلفی خواهید یافت. همه بازی های دو نفره هستند و حالت های اضافی برای 3 و 4 بازیکن دارند. مهمانی خانگی آفلاین: دوستان خود را به چالش بکشید یا اکنون با خانواده خود رقابت کنید!
‏- سقوط آزاد
‏- ترافیک دیوانه
‏- سیاه چاله
‏- پادشاه جزیره
‏- سکوهای شکسته
‏- مهمانی پرش
‏- نبرد رقص
‏- آب اردک
‏- سینک به سبک
‏حالت مهمانی
‏حالت مهمانی برای 1234 بازیکن آفلاین ترکیبی از بازی های مختلف بازی است که در برنامه ظاهر می شوند. 2 بازیکن، 3 بازیکن یا یک گروه حداکثر 4 بازیکن می توانند در حالت مهمانی خانگی با یکدیگر رقابت کنند. یک گزینه عالی برای کسانی که دوست دارند همه بازی ها را به صورت آفلاین امتحان کنند و می خواهند با دوستان خود بازی کنند. تاس بیندازید، روی تخته پیشروی کنید و در چالش‌ها پیروز شوید - برنده رقابت، بازیکنی خواهد بود که ابتدا به پایان دوره می‌رسد!
‏حالت‌های بازی
‏در این بازی چند نفره آفلاین، بیشتر افرادی که با آنها بازی می کنید، بازی ها سرگرم کننده تر هستند. اما اگر کسی را ندارید که با او بازی کنید یا ترجیح می دهید در مقابل ربات ها بازی کنید، می توانید به تنهایی در حالت 1 بازیکن نیز بازی کنید.
‏- 1 بازیکن: اگر می خواهید به تنهایی بازی کنید، این گزینه ایده آل شماست. شما باید با هوش مصنوعی روبرو شوید و با آن رقابت کنید. این یک راه ایده‌آل برای بهبود مهارت‌های خود است، بنابراین می‌توانید وقتی دوستان خود را بعداً با آنها بازی می‌کنید، شکست دهید.
‏- حالت چند نفره برای 2 بازیکن 3 4: با این حالت چند نفره رقابتی آفلاین می‌توانید مهمانی خانگی با دوستان زیادی در در همان زمان در همان گوشی هوشمند یا تبلت. می‌توانید با یک نفر دیگر در حالت 2 بازیکن، با 3 بازیکن اگر 3 دوست هستید و در حالت 4 بازیکن اگر می‌خواهید به صورت گروهی با 4 نفر بازی کنید، بازی کنید.
‏ویژگی‌ها
‏- چند نفره بازی برای 1234 بازیکن.
‏- سرگرم کننده چند نفره برای افراد در هر سنی.
‏- به زبان های مختلف موجود است.
‏- آفلاین و کاملا رایگان
‏- سرگرم کننده و اعتیاد آور!
‏درباره SENIOR بازی‌ها - TELLMEWOW
‏Senior Games پروژه‌ای از Tellmewow، یک شرکت توسعه‌دهنده بازی‌های موبایلی است که متخصص در سازگاری آسان و قابلیت استفاده اولیه است که آن‌ها را برای سالمندان یا جوانانی که به سادگی می‌خواهند یک بازی گاه به گاه بدون عوارض بزرگ انجام دهند، ایده‌آل می‌کند. اگر پیشنهادی برای بهبود دارید یا می خواهید از بازی های آینده ای که منتشر خواهیم کرد مطلع شوید، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
‏‏🤩 ما یک نقشه شگفت انگیز جدید برای حالت مهمانی اضافه کرده ایم. اکنون آن را کشف کنید و نظر خود را به ما بگویید. اگر اشکالی در بازی پیدا کردید، می توانید برای ما به آدرس hola@tellmewow.com بنویسید

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
🧋 کـیـوتـ~لـنـد🧋
٢٢ اسفند ١٤٠١

‏✓ گروهی🫂 ‏✓ اسکین های کیوت و خفن🫰🏻 ‏✓ انواع بازی ها🌱 ‏✓ رقابت🕶 ‏✓ چند نفره💎

۰ ۰
behnia_gamer
١٠ شهریور ١٤٠١

عالیییییئیییییئیییییییئیییییییی

۳ ۱
oooooo
٢٨ خرداد ١٤٠١

خیلی خوب بود

۲ ۲

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده