استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مافیا ۲: مدیریت رویداد های مافیا

مافیا ۲: مدیریت رویداد های مافیا

نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۰۳
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده تیموتی
‏‏توجه: این برنامه یک بازی نیست و فقط برای مدیریت رویداد های مافیا استفاده میشود
‏این برنامه نسخه بازنویسی شده و بهینه شده ی https://myket.ir/app/com.Timothy.Mafia میباشد
‏آیا دوست دارید با دوستانتان بازی مافیا بکنید، اما از زحمت نگه داشتن حساب از نقش ها، اقدامات، و نتایج بدتان می آید؟ آیا آرزو دارید با نقش ها و افراد بیشتری بازی کنید بدون اینکه از شوق و هیجان بازی کم شود؟ آیا می خواهید رویدادهای مافیا خود را با بعضی امکانات و گزینه های جالب تر کنید؟
‏اگر به هر یک از این سوالات جواب مثبت داده اید، پس مافیا 2 برنامه ای است که برای شما ساخته شده است!
‏مافیا 2 یک برنامه است که برای کمک به راهبران بازی مافیا، همچنین شناخته شده به عنوان گرگ نما، شهر سالم، یا مقاومت، طراحی شده است. مافیا 2 میتواند اتفاقاتی ک در شب روی میدهد را ذخیره کرده . مافیا 2 همچنین ترتیب صدا زدن نقش ها در شب، فهرست بازیکنان زنده و مرده، و زمان سنج برای روز را ارائه می دهد.
‏مافیا 2 از انواع نقش های نسخه های کلاسیک و مسابقه ای بازی، و همچنین بعضی نقش های سفارشی الهام گرفته شده و از تقش های شخصی سازی شده شما پشتیبانی می کند. شما می توانید از فهرست های نقش از پیش تعریف شده انتخاب کنید یا فهرست نقش سفارشی خود را بسازید. شما همچنین می توانید تنظیمات بازی را تغییر دهید، مانند تعداد بازیکنان، نقش های ستاره دار و نسبت مافیا به شهروند.
‏مافیا 2 آسان برای استفاده، بصیرت آمیز، و بدون نیاز به اینترنت است. شما نیازی به کامپیوتر یا اتصال اینترنت جداگانه برای استفاده از مافیا 2 ندارید. شما فقط به تلفن همراه و دوستانتان نیاز دارید. مافیا 2 بقیه را انجام می دهد.
‏مافیا 2 بهترین برنامه برای علاقه مندان به بازی مافیا است. امروز آن را دانلود کنید و از بهترین رویدادهای مافیا لذت ببرید!
‏‏• بهبود رابط کاربری دکمه ها
‏• اضافه شدن بارخورد لمسی 
‏• اضافه شدن امکان تغییر دستی تم برنامه در تنظیمات

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده