خانه برنامه تناسب اندام
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۰
حجم۶۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده TMSOFT
‏‏این برنامه نرم افزاری محبوب و جالب برای احساس آرامش هنگام خواب می باشد. این برنامه با دارا بودن +40 صدای محیط زیست نظیر طوفان، جریان رودخانه و امواج اقیانوس به شما کمک خواهد کرد که خوابی آرام و شیرین را احساس کنید و از خواب لذت ببرید!
‏ همانطور که می دانید مغز انسان در هنگام خواب نویزهای اطراف را دریافت می کند ؛ این برنامه با پخش صداهای آرامش بخش هنگام خواب، خوابی شیرین را برایتان به ارمغان می آورد! شاید باورش سخت باشد که این برنامه علی رغم پولی بودنش تا به امروز بیش از 500.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان خریداری شده است و توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را از آن خودش نماید.
Version 7.8.4
Support library updates and minor layout fix.

Version 7.8.2
- Adjustments made to additional sounds based on user feedback.
- Classic versions of the sounds were added to the White Noise Market for those that wish to continue using them. Just tap on the Info button for sound details and tap 'Download Classic'

Version 7.8
NEW: 10 additional sounds!
NEW:Remastered and extended the duration of the 40 original sounds!
NEW: Oscillate setting for mixes!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟