استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Dungeon Hero Survival Games

Dungeon Hero Survival Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۳
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Aeria Canada
‏‏سرنوشت دنیای ماین کرفت در این بازی در دست گروهی از شورشیان و مبارزان کارکشته است! شما رهبر گروه شورشیان هستید و باید نقشه حمله به نیروهای حکومتی را بکشید. دلیل اصلی شورش شما و گروه تان آن است که این حکومت نسل بشر را تبدیل به وسیله ای برای تفریح عده معدودی کرده است. وقت آن است که در برابر این آدم های سادیسمی به پا خیزید و از نوع بشر دفاع کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏با دسته دسته نیروهای دشمن روبرو شوید و آنها را مثل برگ خزان روی زمین بریزید! ماموریت های خود را یکی پس از دیگری انجام دهید و به تدریج با دشمنان قوی تر از خود روبرو شوید. فرمانده این منطقه گروهی از برترین مبارزانش را برای مبارزه با شما اعزام کرده است. برای مقابله با آنها نه تنها باید سرعت عمل داشته باشید بلکه باید از بهترین تاکتیک های جنگی نیز استفاده کنید. این جنگی است که در آن یا میکشید یا کشته میشوید!
‏لطفا توجه داشته باشید با توجه به اینکه محیط این بازی بسیار وسیع است و درگیری و حادثه نیز در آن زیاد است بارگذاری مراحل بازی اندکی به طول خواهد انجامید. هر چند کمی منتظر خواهید شد ولی ارزشش را دارد چون یک جنگ اساسی را تجربه خواهید کرد!
‏داستان بازی
‏گروهی از شورشیان در پناهگاهی زیرزمینی که از دسترس بقیه خارج است گرد هم می آیند آن هم با یک هدف مشخص: پایان دادن به حکومتی استبدادی که نوع بشر را وسیله تفریح خود کرده است. نقشه حمله مشخص است و هر کسی میداند که مطابق نقشه چه کارهایی را باید انجام دهد. اما مشکل آنجاست که شب قبل از شروع حمله مقر شما مورد حمله دشمن قرار میگیرد. دشمنان وارد پناهگاه زیرزمینی شما میشوند و سعی در رساندن خود به مقر فرماندهی دارند. بسیاری از نیروهای شما در این شبیخون کشته میشوند و بسیاری دیگر نیز پا به فرار میگذارند. اما شما به هیچ عنوان قصد ترک پناهگاه خود را ندارید تا زمانی که خدمت تمام نیروهای دشمن برسید! شهری که زمانی در آن سکونت داشتید اکنون به یک مخروبه تبدیل شده و مردمانش نیز شکنجه میشوند. ظاهرا مقاصد تفریحی دشمنان تان هزینه سنگینی داشته و هنوز هم بازی های بیرحمانه ای دیگری در راه هستند. شما بعد از کشتن گروهی از نیروهای دشمن بالاخره به سطح زمین میرسید و میبینید که چه بلایی سر شهرتان آمده است. آفتاب با فروغ کمی میتابد و شما میدانید که بر فراز آسمان ها شهری مجهز و پیشرفته وجود دارد که دشمنان تان حمله هاشان را از آنجا ترتیب میدهند. از بین بردن این شهر یکی از اهداف شما و نیروهایتان بوده است. اکنون شمایید و دشمنان تان و سلاح هایی پیشرفته ای که آنها در اختیار دارند و لبخندهایی که از سر رضایت بر چهره هایشان نشسته است. وقت آن است که به نام آزادی و صلح تمام آنها را از بین ببرید!
‏ویژگی ها:
‏- امکان استفاده از انواع و اقسام سلاح ها و مهمات
‏- امکان استفاده از بسته های کمک های اولیه برای بازگرداندن سلامتی تان
‏- گرافیک چارخانه ای بسیار زیبا به سبک بازی های قدیمی
‏- پویانمایی عالی بازی
‏- دارای محیط هایی بی نظیر برای مبارزه
‏- رویارویی با انواع و اقسام نیروهای جنگی دشمن
‏- کنترل آسان کاراکترتان
‏- امکان نبرد تن به تن با نیروهای دشمن
‏‏به روز رسانی های عمومی

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Alone
٧ شهریور ١٤٠٠

گرافیک که صفر کنترلش این مار بازی ده 60 است مثل عکساشم نیست اصلا گرافیکش فانتزی نیست

۵ ۷
KASRA
٢٤ خرداد ١٣٩٩

عالی خیلی خوبه اسنایپرش خیلی خوبه و کمانشم خیلی خوبه اونایی که نمیدونین چجوری دور دور ها رو چجوری زد کمانو بگیرین بعد ۴ تا خط داره وسطشم نقطه نشونگیری خط پایین نشونگیری رو بزارین روی کله دشمن بعد شلیک کنید فقط هم با کمانم میشه ی چیز دیگه با کمانم هست که میشه از دیوار شلیک کرد فقط با کمانم نصبش کنین خوبه خیلی خوبه افلاین هم هست

۹ ۴
یاماچ
١٣ اردیبهشت ١٤٠٠

عالیه ولی مرحله ها کمه

۲۰ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده