استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
World Wrestling Revolution Stars: 2017 Real Fights

World Wrestling Revolution Stars: 2017 Real Fights

نسخه۱.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۲۱
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Tappy Sports Games
‏‏با سبک مبارزه خود، جمعیت را هیجان زده کنید، مهارت های مبارزه خود را بهبود بخشید و بهترین کشتی گیر در جهان شناخته شده باشید. کشتی واقعی نهایی قدرت، شدت و عملکرد خام مبارزات کشتی را در دستگاه شما قرار می دهد. کشتی گیر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و قدرت او را ارتقا دهید تا از تجربه کشتی حرفه ای با فعالیت نامحدود لذت ببرید. برای به دست آوردن و حفظ بهترین موقعیت در برابر رقیب خود، با استفاده از انواع تکنیک های گیربکس انقلابی مانند مبارزه با کلینچ، پرتاب و سقوط، قفل مفصل، پین مبارزه کنید. برنده شدن با ناک اوت، قدرت، شدت و هیجان مبارزات کشتی سلطنتی را افزایش می دهد. در نبرد مسابقه مرگ نهایی و باورنکردنی در مسابقات قهرمان جهان پیروز شوید. مبارزه با استفاده از انواع ترفندهای انقلابی مانند پین برای به دست آوردن، قفل مفصل، مبارزه نزدیک، پرتاب و پایین کشیدن. ستاره های انقلاب جهانی کشتی: بازی مبارزات واقعی 2017 در این بازی اکشن کشتی، تجربه چند مبارزه را به طرفداران ارائه می دهد. مبارزات کشتی ستارگان و مشت و لگد واقعی واقعی ترین بازی شبیه سازی مبارزه است. بازی مخصوصاً برای عاشقان مبارزه با کشتی طراحی شده است. چالش‌های شغلی ستاره‌های بزرگ کشتی، شما را به گرفتن شوت‌های خطرناک در رینگ سوق می‌دهد.
‏ستارگان انقلاب جهانی کشتی کج: بازی سه بعدی مبارزات واقعی 2017 مخصوصاً برای عاشقان کشتی کج و عاشقان مبارزه با ضربات مشت از سراسر جهان طراحی شده است تا دوستداران سوپر ستاره کشتی کج را تماشا و بازی کنند. قهرمان مورد علاقه در هر زمان دوستداران بازی های مبارزه خیابانی آزاد از بازی سه بعدی جالب تری لذت خواهند برد و آن را پیدا خواهند کرد. تکنیک‌های ضربه‌ای جدید، مانند لگد و مشت یا حتی هنر مبارزه فعال طفره رفتن و پرش را امتحان کنید. در این بازی مسابقه جهانی کشتی، کشتی گیران قهرمان تگ تیم را شکست دهید و قهرمان جهانی فدراسیون کشتی کج شوید. برخی از کشتی گیران ممکن است قوی تر از آن چیزی باشند که به نظر می رسند، بنابراین خودتان را زیاد تمرین دهید تا قدرت خود را به عنوان یک ورزشکار واقعی کشتی ثابت کنید. چالش های حرفه ای یک سوپراستار کشتی، شما را به گرفتن شوت های خطرناک در رینگ سوق می دهد. گیم پلی آسان و کنترل کامل.
‏بعد از شکست دادن همه کشتی گیران قهرمان تگ تیم در جهان، قهرمان جهانی کشتی شوید. ستاره قهرمانان کشتی جهان، نقش چالش برانگیز ماجراجویی را در این بازی کشتی اعتیاد آور ارائه می دهد. بیایید آماده باشیم تا تمرین خود را برای رویدادهای جنگی آینده شروع کنیم. با ضربات پانچ صورت، حریفان را شکست دهید و مانند بوکسور افسانه ای به سرعت در رینگ حرکت کنید و با حملات مشت محکم و ناگهانی سریع و ناگهانی به سمت راست از رقیب خود طفره بروید. ستارگان انقلاب جهانی کشتی: مبارزات واقعی 2017 به شما امکان دسترسی به تمام مبارزات کشتی گیر و بوکسور فوق ستاره در تمام رویدادهای قهرمانی کشتی جهان در بازی با کیفیت 3D HD را می دهد. از حرکات لمسی روی صفحه استفاده کنید و برای هر حرکت ضربه ای متفاوت داشته باشید، سرعت و تکنیک شما از شما یک قهرمان بزرگ می کند. این یک بازی ورزشی اکشن و ماجراجویی است بنابراین در رویارویی با حریفان خود تردید نکنید. پس آماده شوید و تمرین مسابقه مرگ واقعی را با این بازی قهرمان جهان با مشت و لگد شروع کنید.
‏ World Wrestling Revolution Stars: 2017 Real Fights ویژگی های بازی:
‏• کشتی گیران اکشن محوری در مسابقات مرگ حرفه ای
‏• اقدامات واقعی مبارزه با مشت و لگد
‏• تورنمنت قهرمان کشتی فوق ستاره های نهایی
‏• رویارویی با رقبای مختلف کشتی با مهارت های مبارزه متفاوت
‏• وزن سنگین قهرمانان برای مبارزه با شما در حلقه
‏• انیمیشن های سه بعدی و صدای با کیفیت واقعی
More Improvements:

=> Smooth & Enhanced Game Play Controls
=> Improved User Interface & Minor Bug Fixes
=> Enhanced User Game play Experience & Interactivity
=> Navigation Controls & Camera Movement Improved

Stay Tuned For Our Future Updates
Thanks for your feedback & comments.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر احمد
٢٦ اردیبهشت ١٤٠٢

The same

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر علیرضا جانجان
١ فروردین ١٤٠١

خیلی بده

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر ♥A♥
٢٤ آبان ١٤٠٠

بدرد نمیخوره

میپسندم۲۶ نمیپسندم۱۹

دیگران نصب کرده‌اند