استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Make Money - Cash Earning App

Make Money - Cash Earning App

نسخه۲.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۴
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده TV-TWO GmbH
‏‏💰💰💰
‏چرا Make Money بهترین برنامه‌های پاداش ۲۰۲۳ و بهترین برنامه‌های نقدی ۲۰۲۳ است؟
‏آیا دائماً به دنبال برنامه‌های پاداش جدید هستید؟ کسب پول به شما کمک می کند پول نقد واقعی کسب کنید. ابتدا، با استفاده از برنامه های رایگان، آزمایش خدمات، تکمیل نظرسنجی ها و دادن نظر خود، اعتبار جمع آوری کنید. کسب پول صدها هزار اعتبار به شما می دهد، در حالی که سایر برنامه های نقدی فقط یک هزار اعتبار به شما می دهند. تفاوت در اعتبارات باور نکردنی است. ما بهترین پیشنهادات پردرآمد و نظرسنجی های پردرآمد را داریم. سپس، اعتبارات را به عنوان پول رایگان به حساب پی پال خود برداشت کنید. هر اعتبار با پرداخت سریع از طریق PayPal ارزش پول واقعی دارد. به منطقه پاداش خوش آمدید. به پاداش های بزرگ خود سلام کنید. بدون کارت هدیه ضعیف پول نقد واقعی که با پی پال منتقل می شود. کار کردن از خانه به همین راحتی است.

ویدئو معرفی برنامه

‏🤑🤑🤑
‏چه کار دیگری می توانم انجام دهم تا با کسب درآمد پول واقعی کسب کنم؟
‏آیا پیشنهادهای پردرآمد و نظرسنجی های پردرآمد ما را دوست دارید؟ اگر جوایز بزرگ بیشتری می خواهید، پیشنهادات و برنامه ارجاع را بررسی کنید. پیشنهادها دنیای جدیدی از کارهای کوچک را برای کسب درآمد بیشتر باز می کنند. با برنامه ارجاع کسب درآمد، کاربران می توانند به طور فعال از رشد پایگاه کاربران کسب درآمد سود ببرند. پیوند ارجاع خود را برای دوستان خود ارسال کنید، آن را در وب پست کنید یا آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا جوایز بزرگ بیشتری دریافت کنید! منتظر جوایز بزرگ باشید و با برنامه Make Money Cash 2023 خود را وارد منطقه پاداش کنید تا پول واقعی کسب کنید. کسب درآمد را با سایر برنامه های نقدی مقایسه کنید و خودتان ببینید که پاداش های سریع و پرداخت های نقدی واقعی به چه معناست!
‏ 💸💸💸
‏این بهترین برنامه از همه برنامه های پاداش است. این روش کار می کند:
‏1. برای دریافت جوایز اعتباری، برنامه‌های رایگان و انجام وظایف را امتحان کنید. با جوایز ورود روزانه، هر روز پول رایگان دریافت می‌کنید.
‏2. دوستان را به کسب درآمد با برنامه ارجاع آسان ما دعوت کنید.
‏3. درآمدهای خود را نیز از طریق PayPal پول واقعی دریافت کنید و از پول نقد رایگان خود لذت ببرید.
‏به دنبال پردرآمدترین برنامه پول نقد هستید؟
‏کسب پول را امتحان کنید و ببینید چگونه می توانید با استفاده از برنامه های رایگان و پاسخ کوتاه، پول نقد دریافت کنید. نظرسنجی ها.
‏به طور خلاصه: برنامه ها را آزمایش کنید و پول نقد رایگان کسب کنید. با پاسخ دادن به نظرسنجی ها درآمد کسب کنید. خدمات را آزمایش کنید و با کسب درآمد پول نقد دریافت کنید!
‏از همین حالا با کسب درآمد پول نقد آسان به دست آورید! تمام جوایز توسط Make Money اعطا می شود که به هیچ وجه به Google و PayPal وابسته نیست.
‏‏کسب درآمد - پاداش های نقدی رایگان به چندین زبان در دسترس است!
‏علاوه بر این، ما نظرسنجی های بیشتری اضافه کرده ایم و برنامه را سریعتر کرده ایم. شما آن را دوست خواهید داشت.

نظرات و امتیاز ها

۷۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آزیتا
١٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ خوبه ولی چون انگلیسیه یکم سخته باهاش کار کردنه هی باید جمله به جمله شو ترجمه کنم تا بفهمم چی میگه هنوزم نفهمیدم چجوری میشه پول برداشت کرد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر k.g
٢٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ ساده ‏✗ تبلیغات درباره برنامه کم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر روزبه بر وا
١٦ مرداد ١٤٠٢

‏✓ فقط خوب نیست شادتم میکنه ‏✗ هنوز پیداش نکردم من که میگم عالی 💖 شنیدن کی بود مانند دیدن خودتون نصب کنید

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده