خانه برنامه ورزشی
Champions League: news & Fantasy Football

Champions League: news & Fantasy Football

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۷
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده UEFA
‏‏علاقه‌مندان به فوتبال اروپا، همیشه بالاترین و بهترین سطح فوتبال را در رقابت‌های لیگ قهرمانان دنبال می‌کنند. این برنامه رسمی تمام اتفاقات این رقابت‌ها را داخل گوشی تلفن شما پوشش می‌دهد.
‏ به این ترتیب پس از اجرای برنامه تیم محبوب خود را انتخاب می‌کنید تا محتوای خبری شما متناسب با علایق فوتبالی فیلتر و با اعلان‌ها هماهنگ شود. این برنامه بازپخش مسابقات را با گزارش صوتی در اختیار شما قرار داده و آمار دقیق بازی‌ها را نمایش می‌دهد. همچنین هر ساله مراسم قرعه‌کشی را به صورت زنده پوشش می‌دهد. صفحات اختصاصی و راهنما برای تمام تیم‌ها تهیه شده و کافی است گزینه نمایش اعلان‌ها را در هر بخشی مایل هستید روشن کنید و در جریان اتفاقات رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرید.
‏‏برای این نسخه ، به روزرسانی های مهم عملکرد و رفع اشکالات را انجام داده ایم
‏امروز برنامه خود را به روز کنید تا بهترین لیگ قهرمانان را تجربه کنید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟