استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۷
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۴
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده وانا
‏‏امروزه یکی از نیازهای سازمان‌ ها مدیریت و کنترل ناوگان خودرویی می‌ باشد. در اغلب سازمان‌ ها، پرسنل برای درخواست خودرو به منظور مأموریت از روش مکاتبات کاغذی، تماس تلفنی با واحد مربوطه یا تاکسی‌ های اینترنتی استفاده می‌ کنند که این روش‌ ها معظلاتی از قبیل نبود گزارش جامع از سرویس‌ ها، عدم آگاهی از کارکرد رانندگان، مشکلات هماهنگی و... را دارد.
‏با توجه به حجم بالای درخواست ناوگان خودرویی سبک و سنگین مسافری، باری، عمرانی و امدادی جهت انجام مأموریت‌ های اداری، پرسنلی و عملیاتی و اضطراری، مدیریت دقیق و هدفمند این موضوع اهمیت بالایی دارد و زمانی که درخواست از سوی مدیران سازمان باشد این اهمیت بیشتر خواهد شد. در اکثر سازمان‌ ها به خاطر محدود بودن وسایل نقلیه سازمانی، مدیریت و برنامه‌ ریزی منظم برای انجام درخواست‌ ها و تامین ناوگان از داخل و یا خارج از سازمان، نیازمند راهکارهای مدیریتی، کنترلی و نظارتی می‌باشد.
‏شرکت ارتباط گستران هوشمند وانا با هـدف مدیریت، کنترل و پایش ناوگان سبک و سنگین مسافری، باری، عمرانی و امدادی، اقدام به طراحی و پیاده‌ سازی سامانه یکپارچه ناوگان حمل و نقل خودرویی ویژه شرکت‌ ها، سازمان‌ ها، مراکز آموزش عالی و مدارس نموده است. این سامانه با توانمندسازی، برنامه‌ ریزی و برقراری ارتباطی هوشمند بین تمامی ذی‌ نفعان از جمله رانندگــان، مسافــران، پیمانـکـاران و کارفرمایـان، امکان مدیریـت و راهبـری کلیه فرآینـدهای ایاب‌ و ذهـاب، سرویــس و مأموریت‌ های اداری، پرسنلی و عملیاتی و اضطراری و سرویس مدارس از زمان ثبت درخواست تا پایان سرویس را فراهم می‌آورد.
‏این سامانه تحت وب با پایش و کنترل تمامی فرآیندهای درخواست ناوگان، از زمان ثبت تا تکمیل مأموریت همراه با ردیابی از طریق موبایل رانندگان یا دستگاه ردیاب (GPS)، به صورت یکپارچه کلیه درخواست‌های واحدهایی که نیاز به ناوگان سبک و سنگین مسافری، باری، عمرانی و امدادی دارند را پوشش می‌ دهد.
‏‏بهبود دریافت اعلان
‏رفع اشکالات گزارش شده
‏بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mohsen
١٦ خرداد ١٤٠٢

‏✓ سرعت ثبت سرویس ‏✓ پرداخت سریع کرایه اگر همه چی آنلاین شه مثل وانا، خیلی خوب میشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر amirhoosein nazari
١٦ خرداد ١٤٠٢

از عمو شکیب بهتره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر amir
٣١ اردیبهشت ١٤٠٢

سرعت برنامه افتضاح

میپسندم۰ نمیپسندم۰