استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Space Pioneer: Action RPG PvP Alien Shooter

Space Pioneer: Action RPG PvP Alien Shooter

نسخه۱.۱۳.۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۳۷
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Vivid Games S.A.
‏‏یک بازی نقش محور جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و خاصی که در آن باید با موجودات فضایی از کهکشان های مختلف روبرو شده و آنها را از بین ببرید،
‏تفنگ تان را پر کنید و آماده شوید! اکنون زمان کشف سیاره های جدید و از بین بردن موجودات فضایی آنها با پیشرفته ترین سلاح هاست!

ویدئو معرفی بازی

‏کهکشان های جدید و دنیاهای ناشناخته
‏همراه با دوستان روبات خود قدم در کهکشان های جدید و سیاره های ناشناخته آنها بگذارید، به کاوش در آنها بپردازید و هر موجود فضایی که دیدید را از سر راهتان بردارید. به سیاره های یخ زده، سیاره های مرطوب با جنگل های انبوه گرفته تا سیاره های سرخ فام همچون مریخ با غبارهای کهکشانی سفر کنید و ببینید چه ماجراهای جدیدی در این سیاره ها انتظارتان را میکشند.
‏گیم پلی هیجان انگیز و پر حادثه
‏بدون شک این همه کهکشان نمیتواند بدون موجوداتی باشد که از ورود شما به کهکشان شان خشنود نیستند. شما آمده اید تا سیاره ها و کهکشان های ناشناخته را فتح کنید و هر کسی هم سر راهتان قرار گیرد او را از سر راه برمیدارید! البته اهداف شما در هر مرحله از بازی متغیر است هر چند هیچ گریزی از نبرد با موجودات بیگانه هم نیست.
‏سلاح ها و قابلیت هایتان را ارتقا دهید
‏قفل سلاح های مختلف مثل تیربار، تفنگ شکاری و شعله افکن را باز کنید و آنها را ارتقا دهید تا قدرت آتش شان بیشتر شود. شما از منابعی یا قطعاتی که با از بین بردن موجودات فضایی بدست می آورید میتوانید سلاح هایتان را ارتقا دهید. همچنین میتوانید از مین ها و بمب های فضایی هم استفاده کنید. علاوه بر تمام اینها قابلیت های جنگی خود را نیز میتوانید ارتقا دهید تا شانس بیشتری برای پیروزی در برابر موجودات بیگانه داشته باشید.
‏موجودات فضایی غول پیکر و بسیار قدرتمند
‏شما در این بازی با موجودات فضایی بسیار قدرتمندی روبرو خواهید شد که از بین بردن شان هم کار ساده ای نیست؛ از روبات های غول پیکر گرفته تا موجودات فضایی حشره مانندی که سمی هم هستند و البته هر کدام قابلیت های خاص خود را چه در حمله و چه در دفاع دارند. برخی از آنها به عنوان مثال میتوانند سپری محافظ دور خود بوجود بیاورند و از هر گونه صدمه ای در امان باشند و برخی دیگر از سلاح های قدرتمند لیزری برای از بین بردن دشمنان شان استفاده میکنند.
‏اهداف مختلف برای مراحل مختلف
‏هر چند درگیری شما با موجودات فضایی غیر قابل اجتناب است ولی از بین بردن این موجودات تنها هدف شما نیست. هر مرحله ای دارای اهدافی است که برای عبور از آن باید به آن اهداف برسید. اهدافی همچون پیدا کردن دیسک های اطلاعاتی سرقت شده، دفاع از کاوشگرها، تعمیر سفین های فضایی و امثال هم که با رسیدن به آنها میتوانید به عنوان جایزه منابع بیشتری بدست بیاورید یا قفل سلاح ها و قابلیت های جدیدی را برای خودتان باز کنید.
‏ایستادگی در برابر موجی از موجودات فضایی
‏بازی دارای سه درجه سختی معمولی، مشکل و جهنم است (عملا درجه آسان برای بازی در نظر گرفته نشده است). علاوه بر این بازی دارای حالت حمله نفس گیر نیز هست که در آن باید در برابر موجی از موجودات خشمگین فضایی مقاومت کنید و اگر موفق شوید امتیاز تجربه بیشتر و آیتم های مختلف و بعضا به درد بخوری را هم بدست خواهید آورد.
‏پایگاه فضایی خودتان را بسازید
‏برای خودتان یک پایگاه فضایی بسازید و آن را ارتقا داده یا به دلخواه سفارشی سازی کنید. داشتن یک پایگاه میتواند به شما در جمع آوری و تولید منابع بیشتر کمک کند.
‏‏چندین بیانیه از فدراسیون:
‏- تعدادی از ایرادات برطرف شده‌اند... برای همیشه
‏- برای از بین بردن روان‌تر بیگانه‌ها، ثبات بهبود یافته است.

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر eilia
٥ تیر ١٤٠٢

‏✓ خیلی سرگرمی کنندست ‏✗ کیفیت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر انیمه نخوندم فقط وان پیس
١٥ بهمن ١٤٠١

چرا وارد بازی میشم لودینگ میکنه بغد میره توگوگل پلی و گوگل پلی هم الان فیلتره

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر *(X___X)*
١٠ مهر ١٤٠١

بازی خوبی هست ولی زود خست کنند میشه😪 و راستی قبلی ویدئو بازی نگاه کنی به تصویر اول ویدئو بازی نگاه کن هیولای بازی (ک. ر) دار🤦‍♂️ ریدام تو ذهن خراب سازنده بازی😮‍💨

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده