خانه بازی ایفای نقش
DC Legends: Fight Superheroes

DC Legends: Fight Superheroes

افسانه های دی‌سی

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ایفای نقش
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۰۱
تعداد نظرات۶۱۷
سازنده Warner Bros. International Enterprises
نسخه۱.۲۶.۱۱
حجم۷۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۰۶
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏وقتی سایه تاریک اعتقادی خطرناک که از آن به 'تاریک ترین شب' یاد میشود بر سر دنیا بیافتد دیگر شجاعت به تنهایی برای نجات دنیا کافی نیست، وقت آن است که تیمی از قهرمانان اسطوره ای تشکیل داده و آنها را تا پیروزی کامل بر نِکرون خبیث هدایت کنید اما هیچ گاه فراموش نکنید که داشتن استراتژی تنها راه رسیدن به این مهم و برقراری صلح و آرامش در دنیاست. فکر میکنید تصمیمات شما سرنوشت دنیا را چطور رقم بزند؟

‏تشکیل گروهی از قهرمانان
‏تیمی از ابرقهرمانان و ابرشرورهای مورد علاقه خود همچون بتمن، سوپرمن، گرین اَرو، دومز دی، واندر وومن، دکتر فِیت و هارلی کویین تشکیل دهید. شما میتوانید برای هر ماموریتی گروهی جداگانه از قهرمانانی که قبلا قفل شان را باز کرده اید انتخاب کنید. شما میتوانید قهرمانان تان را در قالب گروهی به نام گروه عدالت گرد هم آورید یا شرکت 'فانوس' را که هر کدام از قهرمانان در آن سهمی دارند تشکیل دهید.

‏نبردی نابرابر
‏در حالت داستانی بازی با نکرون و موجودات خبیثش که با نام شکارچی آدم معروفند در محیط های مختلفی برگرفته از داستان های کمیک دی سی همچون کلان شهر، تمیسیرا، ساناگار و ... روبرو خواهید شد. هر نبردی در این بازی نبردی منحصر به فرد است بنابراین باید از قابلیت های ویژه قهرمانان تان همچون دید لیزری سوپرمن، نفس آتشین بیزارو یا حرکات سرعتی فلش استفاده کنید تا بتوانید دسته دسته موجوداث خبیث نکرون را شکست دهید. بازی دارای 14 سری رقابت هر کدام با جوایز خاص خود است که با شرکت در آنها میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا روبرو شده و برتری گروه قهرمانان خود را به آنها ثابت کنید. همچنین یک سری رقابت های روزانه و هفتگی نیز در بازی وجود دارند که متاثر از آخرین فیلم ها و کمیک های دی سی هستند و با شرکت در آنها میتوانید برنده جوایز بیشتری شوید و قفل کاراکترهای جدید بازی را نیز باز کنید.

‏اسطوره شوید!
‏با باز کردن قفل سلاح ها و تجهیزات خاص هر قهرمان همچون بومرنگ مخصوص بتمن، باطری سینیسترو و حلقه کریپتونیتی لِکس لوثر توان رزمی آنها را افزایش دهید. سطح ابرقهرمانان و ابرشرورهای خود را بالا برده و آنها را 5 ستاره کنید. این یعنی اسطوره شدن! قهرمانانی که اسطوره میشوند نه تنها توان رزمی بالاتری دارند بلکه قدرت های خاص شان نیز توسعه یافته و کلا شخصیتی جدید پیدا میکنند.
DC Legends keeps getting better!

* There are new options to earn and claim free loot!
* Tell friends about your favorite game with the Referral feature!
* Participate in the monthly Raid Boss to earn amazing rewards!
* New exclusive skins every month!
* And many Bug fixes!

Check out the new DC Heroes and Villains!

* Azrael, a descendant of a line of bloody crime fighters joins the fight!
* Deadman has the power to possess other living beings!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟