استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
DC Legends: Fight Super Heroes

DC Legends: Fight Super Heroes

افسانه های دی‌سی

نسخه۱.۲۷.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۷
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱,۱۲۶
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Warner Bros. International Enterprises
‏‏وقتی سایه تاریک اعتقادی خطرناک که از آن به 'تاریک ترین شب' یاد می‌شود بر سر دنیا بیافتد دیگر شجاعت به تنهایی برای نجات دنیا کافی نیست، وقت آن است که تیمی از قهرمانان اسطوره ای تشکیل داده و آن‌ها را تا پیروزی کامل بر نِکرون خبیث هدایت کنید اما هیچ گاه فراموش نکنید که داشتن استراتژی تنها راه رسیدن به این مهم و برقراری صلح و آرامش در دنیاست. فکر می‌کنید تصمیمات شما سرنوشت دنیا را چطور رقم بزند؟

ویدئو معرفی بازی

‏ تشکیل گروهی از قهرمانان
‏ تیمی از ابرقهرمانان و ابرشرورهای مورد علاقه خود همچون بتمن، سوپرمن، گرین اَرو، دومز دی، واندر وومن، دکتر فِیت و هارلی کویین تشکیل دهید. شما میتوانید برای هر ماموریتی گروهی جداگانه از قهرمانانی که قبلا قفل شان را باز کرده اید انتخاب کنید. شما میتوانید قهرمانان تان را در قالب گروهی به نام گروه عدالت گرد هم آورید یا شرکت 'فانوس' را که هر کدام از قهرمانان در آن سهمی دارند تشکیل دهید.
‏ نبردی نابرابر
‏ در حالت داستانی بازی با نکرون و موجودات خبیثش که با نام شکارچی آدم معروفند در محیط های مختلفی برگرفته از داستان های کمیک دی سی همچون کلان شهر، تمیسیرا، ساناگار و ... روبرو خواهید شد. هر نبردی در این بازی نبردی منحصر به فرد است بنابراین باید از قابلیت های ویژه قهرمانان تان همچون دید لیزری سوپرمن، نفس آتشین بیزارو یا حرکات سرعتی فلش استفاده کنید تا بتوانید دسته دسته موجوداث خبیث نکرون را شکست دهید.
‏ بازی دارای 14 سری رقابت هر کدام با جوایز خاص خود است که با شرکت در آن‌ها می‌توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا روبرو شده و برتری گروه قهرمانان خود را به آن‌ها ثابت کنید. همچنین یک سری رقابت های روزانه و هفتگی نیز در بازی وجود دارند که متاثر از آخرین فیلم ها و کمیک های دی سی هستند و با شرکت در آن‌ها می‌توانید برنده جوایز بیشتری شوید و قفل کاراکترهای جدید بازی را نیز باز کنید.
‏ اسطوره شوید!
‏ با باز کردن قفل سلاح ها و تجهیزات خاص هر قهرمان همچون بومرنگ مخصوص بتمن، باطری سینیسترو و حلقه کریپتونیتی لِکس لوثر توان رزمی آنها را افزایش دهید. سطح ابرقهرمانان و ابرشرورهای خود را بالا برده و آنها را 5 ستاره کنید. این یعنی اسطوره شدن! قهرمانانی که اسطوره می‌شوند نه تنها توان رزمی بالاتری دارند بلکه قدرت های خاص شان نیز توسعه یافته و کلا شخصیتی جدید پیدا می‌کنند.

نظرات و امتیاز ها

۱,۱۲۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر MOHAMMAD
٨ خرداد ١٤٠٣

‏✓ هیچی ‏✗ باید نت خیلی قوی داشته باشی پیشنهاد می کنم دیگه نمیشه بازیش کرد واقعا حیف شد

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر ❤️عشق فقت جیمین❤️
٢٠ اردیبهشت ١٤٠٣

این بازی چند ماهی هست که سروراش قطع شده و دیگه قابل بازی نیست

میپسندم۵ نمیپسندم۵
عکس کاربر Dimian
١ اردیبهشت ١٤٠٣

میگم کسی میدونه باید باچه فیلتر شکنی بیارمش بالا نمیاد

میپسندم۶ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده