خانه بازی ماجراجویی
Hidden Hotel: Miami Mystery - Hidden Object Game

Hidden Hotel: Miami Mystery - Hidden Object Game

تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷۸
حجم۱۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده WhaleApp LTD
‏‏ایا شما از پیدا کردن اشیای گمشده،حل کردن معماها،جستجو برای گنج های مخفی،بازی کردن بازی های پازلی لذت می برید؟
‏ایا شما می تونید سرنخ های مخفی را پیدا کنید؟ذهن خود را به چالش بکشید و مهارت ماجراجویی خودتان را محک بزنید!
‏تمام معماهایی که این بازی مدرن در خودش جای داده را بررسی کنید و از لحظه ای کوتاه بدون پازل هنگام تزئین هتل لذت ببرید.
‏به Hidden Hotel بپیوندید، بازی اعتیاد اور ماجراجویی موبایلی و بزارید این ماجراجویی مرموز شروع بشه! پلیرهای این بازی عاشق استوری فوق العاده ای هستند که نمی توانند کنارش بگذارند!
‏مانند یک حرفه ای جستجو کن
‏این بازی از دیگر بازی های فکری مثل Match 3 puzzles متفاوت است! اینجا، شما اشیای مخفی را که با یک عکس پوشیده شده اند را پیدا خواهید کرد.احساس یک کاراگاه از رمان های اعتیاد اور را می کنید. حس رصد کردن خود را فعال کنید تا سرنخ های مبهم را در این بازی پیدا کنید.پازل های چالشی را حل کنید،اشیای مخفی را پیدا کنید،اتاق های مخفی را کشف کنید و مراحل جالبی رو تمام کنید.سرنخ های کوچک را پیدا کنید و معمای بزرگی را حل کنید!
‏جزئیات را به یاد داشته باش
‏سختی بازی همگام با مراحل و اشیایی که شما پیدا میکنید افزایش می یابد. ضربه بزنید و درها را باز کنید تا اشیای مخفی را پشت انها پیدا کنید.پرده ها را کنار بزنید و جعبه ها را باز کنید تا اشیایی که در انجا پنهان شده اند را اشکار کنید.اسان نیست،ولی تو می تونی این کار را انجام بدی! بالاترین امتیاز را برای هر مرحله مخفی بدست بیار،مهم نیست که چقدر سخت باشه!
‏Hidden Hotel کلا درباره پردازش ذهن و یک سرگرمی اعتیاد اوره!
‏از Boosters سود ببر
‏اگر گیر کردی از وسایل جستجو استفاده کن.Booster ها کمک میکنند تا اشیای مخفی را سریعتر پیدا کنی و به کارت سرعت ببخشی! چراغدان ها اشیای مخفی رو مشخص می کنند.ساعت ها زمان بیشتری را می دهند.کلید سه ایتم رو در محل باز می کند.رادارها هر اشیایی رو در یک مرحله برای چند ثانیه نشان می دهند.
‏همه حالت های جستجو را امتحان کن
‏Hidden Hotel شامل تنوع وسیعی از حالت های جستجوی اشیای مخفی می شود:جستجوی کلمه،تار عنکبوت،شبح،کلمات معکوس و سکه ها.حتی برای اینکه اشیا جذاب تر شوند،ما محصول خود را با اضافه کردن قابلیت های جدید به روزرسانی می کنیم پس شما همیشه می توانید مرحله های باحال پازل را پیدا کنید! به همه سرنخ های مخفی دقت کنید، و شاید Hidden Hotel رازهایش را برای شما اشکار کند!
‏داخل بیا و پیدا کن
‏مراحل اشیای مخفی که هنرمندانه درست شده اند که در کاخ قدیمی دارند به شما فرصت استراحت را خواهند داد!Hidden Hotel پر از اشیای برجسته و تنظیمات فریبنده است.میوه ها و دسر های خوشمزه را در اشپزخانه،کارت پست ها ، اهنرباها ، و مجسمه ها در فروشگاه سوغات،گل ها،عینک های افتابی یا جواهرات در هتل اپارتمان های بازیگران را جستجو و پیدا کن.
‏شروع کن
‏طراحی بی نظیره مراحل اشیای مخفی افرادی که به هنر پیدا کردن اشیای مخفی علاقه دارند را جذب می کند.
‏به خاطر رنگ بندی فوق العاده و طبیعت با جزئیات ارامش بخش،این بازی ارامش بخش بازیکن هایی از همه رده های سنی را جذب می کند.عکس های جستجویی اعتیاد اور حس کنجکاوی را بر می انگیزد و دقت شما را برای مدت طولانی نگه می دارد.
‏جستجوی Hidden Hotel ساعت ها زمان می برد تا اتاق های اسرار امیز را بررسی کنید.
‏احساس یک قهرمان داستان ماجراجویانه را بکن و شیرجه بزن توی دنیای مجازی Hidden Hotel!
‏از مزایا لذت ببر
‏بازی Hidden Hotel به شما کمک می کند تا به جزئیات توجه کنیدو حافظه و مهارت های استدلالی خوبتان را تقویت کنید.
‏دقت خودتان را وقتی که اشیای مخفی را جستجو میکنید محک بزنید.این بازی اعتیاد اور برای خانواده و تمامی سنین مفید است.
‏از خستگی فرار کنید و خودتان را از استرس روزمره رها کنید.
‏مهارت جستجوگرانه خودتان را بسنجید و ذهن خود را تمرین کرده نگه دارید.
‏خصوصیات
‏○ ترکیبی از بازی اشیا مخفی و تعمیر هتل
‏○ استوری سینماتیک باورنکردنی
‏○ طراحی داخل خانه ها
‏○ شخصیت های زیبا
‏○ جایزه های روزانه
‏ایا اماده ای که جستجوت را برای بازی مدرن اشیای مخفی شروع کنی؟ثابت کن که چشم عقاب در مهارت جستجو کردن داری! بازی های معمایی و ماجراجویی ها منتظر تو هستند! خودت رو در جهان اشیای پنهان عضو کن! با مهارت شما در این ماموریت اشیای مخفی دیگر پنهان نخواهند ماند! همین الان عضو بازی محبوب کاراگاهی و جستجویی Hidden Hotel شوید و این بازی را به دوستانتان پیشنهاد کنید!
Friends, we have some breaking news! Someone broke into the hotel, and that's not all! Emily has been acting strange and carrying around an umbrella, hiding from the sun in cloudy weather. Also, a real tiger has been walking around the garden! Sounds tempting, right? Help Oliver unravel what happened at the hotel this time!
You will find new gaming days, hidden object scenes, a brand-new location, and general game improvements in this update! Excited to see you at Hidden Hotel!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟