استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Nacho Notch — Notch Hider

Nacho Notch — Notch Hider

نسخه۳۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۵
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Zachary Wander
‏‏از من در Patreon حمایت کنید! با 1 دلار در ماه، به همه برنامه‌های پولی من، همراه با به‌روزرسانی‌های توسعه و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت! https://www.patreon.com/zacharywander.
‏مهم:
‏نماد راه‌انداز کار مفیدی انجام نمی‌دهد! اگر این را خواندید آن را باز نکنید! این برنامه از طریق استفاده از یک کاشی سریع سفارشی کار می کند. کاشی را با باز کردن تمام قسمت اعلانات، ضربه زدن روی مداد یا 'EDIT' و کشیدن 'Hide Notch' به ناحیه فعال اضافه کنید. ویدیوی «تبلیغی» را برای راهنمای تصویری بررسی کنید، یا این پیوند را دنبال کنید: https://youtu.be/HhH5wK1NokY

ویدئو معرفی برنامه

‏همچنین مهم:
‏Android از نمایش همپوشانی های صفحه روی صفحه قفل جلوگیری می کند، بنابراین این برنامه وقتی دستگاه قفل است، کار نمی کند و نمی تواند کار کند!
‏لطفاً این شرایط را بخوانید.
‏آنها نحوه عملکرد Nacho Notch را توضیح می دهند و احتمالاً به اکثر سؤالات پاسخ خواهند داد.
‏https://github.com/ zacharee/NachoNotch/blob/master/app/src/main/assets/Terms.md.
‏کاربران ZENFONE 5:
‏پس از نصب، اگر کاشی در منوی تنظیمات سریع شما نمایش داده نشد، راه اندازی مجدد این یک اشکال ZenUI است!
‏شاید شما یک گوشی با بریدگی دارید، شاید هم ندارید. اگر این کار را انجام می‌دهید، ممکن است بیشتر اوقات از داشتن این لکه سیاه در وسط نوار وضعیت رنگ روشن اذیت شوید.
‏اگر این توضیحات برای شما مناسب است، احتمالاً این برنامه را می‌خواهید. Nacho Notch نوار وضعیت را سیاه می کند در حالی که دستگاه در جهت عمودی قرار دارد و باعث می شود که بهتر با بریدگی مطابقت داشته باشد (در نتیجه آن را 'پنهان می کند'.
‏حتی اگر بریدگی ندارید، اما همچنان می خواهید یک نوار وضعیت سیاه رنگ، می توانید از برنامه نیز استفاده کنید. این به صورت پویا ارتفاع نوار وضعیت شما را پیدا می‌کند، بنابراین با ارتفاع خیلی کم یا زیاد، یا اندازه‌گیری دستی نازک سروکار ندارید.
‏گزینه نیروی رنگ نماد توسط لی شاون
‏Idea by میشال رحمان از توسعه دهندگان XDA (مقاله: https://www.xda-developers.com/hide-notch-huawei-p20-essential-phone-oneplus-6-asus-zenfone-5)
‏GitHub: https:/ /github.com/zacharee/NachoNotch
‏‏- مشکلات بیشتر مربوط به Android 12 را برطرف کنید.
‏- پاکسازی کد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده