استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
True Love Photo Frames Editor

True Love Photo Frames Editor

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶۱
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده XEN Studios
‏‏عشق و عطوفت خود را نسبت به دیگران از طریق قاب عکسهای عاشقانه واقعی نشان دهید. تصاویر خود را در قاب های عاشقانه ویرایش کنید و کلاژهای عاشقانه بسازید. ابراز عشق و سپاس خود را با استفاده از قاب عکس های سال نو مبارک. نه تنها این ، برنامه چند منظوره ما همچنین کلاژ ساز با قاب عکس های کلاژ است. یکی از بهترین برنامه های رایگان 2020 با قاب عکس های کریسمس. برنامه عکس کریسمس ما یک ویرایشگر عکس HD با ویژگی های بی شماری است که می توانید در آن قاب عکس عاشقانه بسازید. با استفاده از برنامه عکس رایگان ، از قاب عکس های شگفت انگیز ما نهایت استفاده را ببرید. شما همچنین می توانید یک آلبوم عکس برای ذخیره خاطرات گرامی خود ایجاد کنید. می توانید خلاقیت ها و احساسات خود را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید و به آنها نشان دهید که برای شما چقدر معنی دارند. ویرایش عکس با ویرایشگر آزمایشگاه عکس راحت شد. نه تنها این ، برنامه ما دارای ویژگی های منحصر به فرد مانند:
‏قاب های تک یا دو نفره:
‏برنامه عشق واقعی حاوی فریم های زیادی است ، از قاب عکس عشق واقعی برای تصاویر خود استفاده کنید. برای گرامی داشتن عشق خود از قاب عکسهای عاشقانه استفاده کنید ، از قاب عکس جدید استفاده کنید. از ویرایشگر عکس سال نو مبارک ما استفاده کنید و بهترین قاب عکس های عاشقانه را ایجاد کنید. همچنین دارای قاب عکس دوتایی و قاب عکس سال نو مبارک است. این برنامه عکس بهترین برنامه ویرایش عکس است. قاب عکس دوگانه به شما امکان می دهد تا همزمان با استفاده از ویرایشگر عکس کریسمس دو تصویر را ویرایش کنید. از قاب های عاشقانه دوتایی استفاده کنید و قاب عکس های مناسب زن و شوهر را بی نقص ایجاد کنید. از قاب عکس جدید استفاده کنید و قاب عکس های دوست داشتنی ایجاد کنید تا با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. استفاده از قاب عکس عاشقانه هرگز به این آسانی نبود ، با یک ضربه از قاب های عاشقانه ما استفاده کنید. بهترین قاب عکس کریسمس 2020 را با ویرایشگر عکس رایگان تهیه کنید.
‏ویرایشگر عکس:
‏زندگی خود را با ویرایشگر عکس ما قاب کنید ، خاطرات خود را گرامی بدارید. از جدیدترین قاب عکس 2020 استفاده کنید و آن را با ویرایشگر عکس جدید ویرایش کنید. Love photo editor یک ویرایشگر عکس جدید با مخلوط کن عکس است. با استفاده از ویرایشگر عکس جدید ، یک قاب عکس ایجاد کنید و آن را با نزدیکان خود به اشتراک بگذارید. جدیدترین برنامه ویرایش عکس و یک ویرایشگر عکس قدرتمند. با استفاده از برنامه ویرایش عکس ، بهترین قاب عکس را ایجاد کنید. ویرایشگر عکس نیز با قاب عکس سالگرد همراه است.
‏سلام درود:
‏برنامه قاب عکس همچنین دارای کارت تبریک سال نو است. این سازنده کارت تبریک است که به شما امکان می دهد تصویر خود را در قاب تبریک قرار دهید. با استفاده از سازنده کارت تبریک ، بهترین قاب عکس کریسمس 2021 را بسازید. می توانید تصاویر دلخواه خود را به قاب عکس تبریک و قاب کریسمس 2021 اضافه کنید تا کارت خود را با استفاده از قاب های عشق ما بسازید.
‏ابزار تاری اتوماتیک:
‏Blur Photo Editor به شما امکان می دهد پست های کاملی ایجاد کنید ، می توانید پس زمینه را به صورت خودکار محو کنید. ویرایشگر عکس سال نو مبارک همچنین دارای ویژگی تاری تصویر است. پس زمینه را تاری کنید و به تصاویر خود جلوه ای حرفه ای دهید. ویرایشگر عکس HD به شما امکان می دهد پس زمینه را به راحتی تار کنید. بهترین قاب عکس گل رز و قاب های عاشقانه را با ویرایشگر عکس تاری محفظه کنید.
‏برچسب ها و متن:
‏قاب عکس عشق واقعی همراه با چندین برچسب است. دارای برچسب های قلب ، برچسب های سال نو مبارک ، برچسب های کریسمس و برچسب های عاشقانه است. برچسب های کریسمس عکس های شما را افزایش می دهد ، می توانید از آنها در قاب عکس مشترک استفاده کنید. برچسب ها را به قاب عکس های روز ولنتاین اضافه کنید و آنها را با استفاده از آزمایشگاه عکس با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. برنامه ویرایشگر عکس به شما امکان می دهد از برچسب در کولاژ عکس استفاده کنید. همچنین می توانید متن سفارشی را به قاب عکس ها و تصاویر سال نو خود اضافه کنید ، نام خود را به راحتی به تصویر اضافه کنید.
‏ویرایشگر عکس PIP:
‏از دوربین PIP ما استفاده کنید و بهترین قاب عکس های کریسمس را بخاطر داشته باشید. تصاویر خود را در اشیا fun مختلف سرگرم کننده مانند لیوان ، زنجیر کلید و آینه های جانبی و غیره ویرایش کنید. برنامه های رایگان 2020 دارای ویژگی های PIP است. این فقط یک ویرایشگر عکس pip نیست بلکه یک برنامه مخلوط کن عکس است. ویرایش عکس و سپس ایجاد آلبوم عکس.
‏عکس کلاژ ساز:
‏سازنده کلاژ به شما امکان می دهد قاب عکس کلاژ با چندین عکس ایجاد کنید. با استفاده از برنامه ویرایشگر عکس کریسمس بهترین قاب کولاژ عکس را بسازید. با استفاده از سازنده کولاژ عکس ، کلاژ عکس و قاب عشق دوگانه ایجاد کنید. ساخت کلاژ عکس با استفاده از برنامه Photo banane wala هرگز به این آسانی نبود. Pic Frame 2020 با قاب های عاشقانه و قاب عکس رایگان. قاب عکس مناسب برای سالگرد را با کولاژ عکس عاشقانه واقعی طراحی کنید.
‏‏به‌روزرسانی جدید True Love Frame هیجان‌زده!! ✨

‏• عملکرد بهبود یافته 📈
‏• قاب های جدید Love اضافه شد 🖼️
‏• قاب ها، برچسب ها، فونت ها و شکل های جدید اضافه شد 😍
‏• ابزارهای تنظیم عکس اضافه شد ➡️
‏• روشنایی، رنگ ، کنتراست، اشباع، تیز کردن و نوردهی و غیره🤳

‏از آن در کنار عزیزانتان لذت ببرید! 👩❤️👨

نظرات و امتیاز ها

۶۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اميد محمدي
٧ اسفند ١٤٠١

خیلی عالی وممنون ۰۹۳۵۳۱۵۳۸۹۹پیام

۱ ۱
محدثه رشوند
٥ آبان ١٤٠١

برنامه ی خیلی خوبیه

۳ ۰
shahramparsa
٢٨ اسفند ١٤٠١

خوب عالی

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده