استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Trivia expert game: QuizzClub

Trivia expert game: QuizzClub

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Quiz & Trivia Games by Mno Go Apps
‏‏QuizzClub یک برنامه چیزهای بی اهمیت منحصر به فرد با بهترین سوالات دانش عمومی برای آموزش مغز، افزایش ضریب هوشی و تقویت منطق و حافظه است.
‏هر سوال در QuizzClub همراه با یک توضیح آموزشی است، بنابراین شما همیشه چیز جدیدی یاد می گیرید. دانش عمومی خود را حتی زمانی که پاسخ شما اشتباه است افزایش می دهید!
‏این برنامه هم برای بچه ها و هم برای سالمندان عالی است. مهم نیست اهل کدام کشور هستید و سرگرمی شما چیست - فقط QuizzClub را امتحان کنید. شرط می‌بندیم زمان را از دست خواهید داد!
‏اگر می‌خواهید این برنامه برای شما مناسب است...
‏- هر روز دانش جدیدی به دست آورید
‏- تست کنید هوش شما
‏- از دیگران پیشی بگیرید
‏- به روشی آسان یاد بگیرید
‏سختی بازی
‏مشکل به پیشرفت شما بستگی دارد: شما با ساده ترین ها شروع می کنید موضوعات را ادامه دهید و با بازی بیشتر به سراغ موضوعات سخت بروید. گاهی اوقات ما سوالاتی با دشواری تصادفی برای شما ارسال می کنیم - فقط برای اینکه آن را آموزشی و چالش برانگیزتر کنیم.
‏10 میلیون بازیکن
‏QuizzClub یک جامعه 10 میلیونی از طرفداران چیزهای بی اهمیت است. کسانی که دوست دارند مغز خود را به چالش بکشند و دانش عمومی را به صورت آنلاین تقویت کنند.
‏این فقط یک برنامه چیزهای بی اهمیت نیست. این مکانی دوستانه است که در آن هزاران کاربر متعهد در مورد موضوعات هیجان انگیز بحث می کنند و هر روز چیزهای جدیدی از یکدیگر یاد می گیرند.
‏هزاران سوال
‏هر روز کاربران QuizzClub جدید آپلود می کنند محتوا برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با شما کاملا رایگان. هزاران حقایق سرگرم‌کننده درباره شگفت‌انگیزترین چیزهای جهان در انتظار شما هستند!
‏دسته‌های مختلف
‏در QuizzClub، هزاران سوال در تمام موارد اصلی وجود دارد. دسته بندی ها:
‏- تاریخ
‏- ادبیات
‏- علم
‏- جغرافیا
‏- فرهنگ عامه
‏- هنر
‏فکر می کنید در هر یک از آنها به ویژه مهارت دارید این موضوعات می توانید عنوان Expert را در QuizzClub به دست آورید! دانش خود را برای دریافت گواهینامه و تبدیل شدن به یک عضو بسیار خاص از جامعه ما ثابت کنید.
‏تمام اطلاعات در آزمون معمولی ما با دقت انتخاب شده و برای اشتباهات واقعی توسط جامعه بازبینان نخبه بررسی می شود.
‏ تبلیغات کمی
‏از قبل به تبلیغات مزاحم عادت کرده اید که بازی چیزهای بی اهمیت شما را قطع می کند؟ مسابقه ما اینطور نیست!
‏اکثر تبلیغات ما فقط زمانی نشان داده می شوند که پاسخ شما اشتباه باشد - و ما معتقدیم که این منصفانه است.
‏قدرت مغز خود را افزایش دهید!
‏ br>بازی ما فرصت های زیادی را برای افزایش قدرت مغز به شما ارائه می دهد. به انواع سؤالات پاسخ دهید و ذهن خود را تیز نگه دارید!
‏این برنامه برای طرفداران وب سایت QuizzClub ساخته شده است. اکنون بازی مسابقه فکری مورد علاقه شما در نسخه موبایلی مناسب در دسترس است. حقایق جدید بیاموزید و هوش خود را در همه جا افزایش دهید!
‏اکنون آن را بازی کنید!
Our team reads all the reviews and always tries to make the game even better.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده