استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Two guys & Zombies (bluetooth game)

Two guys & Zombies (bluetooth game)

نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۲۵
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Two players game
‏‏دو بچه و زامبی - کارتون 2D زامبی زیبا تیرانداز برای دو بازیکن. اگر شما بازی های آنلاین را با دوستان خود دنبال می کنید، این چیزی است که شما نیاز دارید.
‏در اینجا شما به عنوان گاوچران و پلیس بازی می کنید که در وسط شهر قرار دارند که توسط زامبی ها احاطه شده اند. هیچ چیز باقی نمانده است، چگونه با این موجودات به آخرین قطره خون میجنگید.

ویدئو معرفی بازی

‏امکانات:
‏• بازی با دوستان در بازی آنلاین CO OP
‏• ارتقاء قهرمان
‏• ساخت و ساز - barricades، turrets و غیره
‏• انواع زیادی از زامبی ها
‏• مکان های زیاد جالب
‏• سلاح های مختلف از تپانچه تا پرتاب نارنجک
‏• گرافیک دلخواه و موسیقی متن فیلم
‏راهنما بازی چند نفره:
‏اگر می خواهید این بازی آنلاین را با دوستان خود بازی کنید، گذینه چند نفره را فشار دهید، سپس باید تصمیم بگیرید که چه کسی سرور بازی را ایجاد کند و چه کسی به آن متصل می شود.
‏به عنوان مثال، اگر سرور دارید، بنابراین سرور را فشار دهید، دوست شما باید روی Join کلیک کنند. هر دو بازیکن به منوی سطح برده خواهند کرد، پس فقط باید روی گذینه Play کلیک کنید و از بازی لذت ببرید!
‏اطلاعات بیشتر در مورد این بازی:
‏ماموریت در بازی این است که از طریق جمعیت بسیاری از زامبی که ممکن است، به منظور کسب الماس. با الماس، شما می توانید توانایی های قهرمان خود را ارتقا دهید. با هر توانایی جدید، شما می توانید از طریق حتی طولانی تر. به عنوان مثال، توانایی 'کفش راحت' به قهرمان اجازه می دهد تا سرعت بیشتری حرکت کند، که در عقب تاکتیکی در وضعیت خطرناک مفید است. علاوه بر این، به عنوان مثال، توانایی 'ژاکت زرهی' به این قهرمان اجازه می دهد که از طریق حملات بیشتر از زامبی ها دست داشته باشد.
‏بازی با دو دوست 'دو بچه و زامبی' آسان تر است، زیرا در این بازی اغلب زامبی ها از هر دو طرف حمله می کنند و زمانی که دوست شما پشت خود را پشت سر گذاشت، همیشه خوشحال می شود. حتی راحت تر، هنگامی که دوست شما می سازد مانع ها، و شما از او محافظت می کنید، تیراندازی از زامبی ها.
‏اگر هر گونه سوال در بازی دارید، سپس به gamedel@yandex.ru بنویسید، ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک می کند!
- Fixed some errors

نظرات و امتیاز ها

۱۲۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هرکول پوارو
٢٤ مرداد ١٤٠٢

‏✓ عالی ولی ‏✓ قدرتای باحال ‏✗ دستگاه تیر انداز نداره ‏✗ از اول بازی خشاب تفنگ آخر بازه ‏✗ تفنگاش کمه نسخه غیر بلوتوثی بهتر بود ولی بلوتوثی نبود. ایکاش تفنگای بیشتری برای خرید داشت.

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر matin M.T
٩ مرداد ١٤٠٢

خیلی خوبه من همه گانام ابدیته

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمدمهدی شفیع زاده
٢١ تیر ١٤٠٢

۱سلام سازنده ی محترم می خواهم بگم که میشه وقتی باهم وصل میشیم هنگی نشود. ۲میشه قدرت های نسبتن زیاد برای زانبی ها بزارید. ۳ دانیا های زیادی بزارید. ممنون میشم اگر این کارهارا بکنید.

میپسندم۹ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده