استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
بیست سوالی

بیست سوالی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۴/۱۰
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۵۱
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده بازی گستران دریک
‏‏جانداره؟ جامده؟ تو جیب جا می‌شه؟
‏بله. «بیست سوالی» بازی‌ای است که در گوشی‌ها و تبلت‌های شما جا می‌شود! این بازی جاندار است و در مقابل پاسخ‌های شما فکر می‌کند! کافیست بپرسید و حدس بزنید. فقط یادتان باشد که سرعت بیشتر مساوی است با امتیاز بیشتر.
‏بهلول کلمه‌ای را در نظر می‌گیرد و شما باید با طرح سوالات مختلف، بفهمید که در ذهن او چه می‌گذرد. وقتی نیاز به راهنمایی داشته باشید، بهلول شما را راهنمایی می‌کند و سه بار هم فرصت حدس زدن کلمه‌ی مورد نظر را به شما می‌دهد.
‏از بچه‌هایی که تازه وارد مدرسه شده‌اند تا بزرگ‌ترهایی که می‌خواهند یک بازی قدیمی خاطره‌انگیز را تجربه کنند، می‌توانند بیست سوالی بازی کنند. بیست سوالی برای اولین بار در دنیا! با بیش از هزار لغت و سوال! یک بازی خانوادگی سبک و ساده که می‌تواند اوقات مفرحی را برای شما و عزیزان‌تان رقم بزند. بیش از این معطل نشوید!

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
MOHAMMAD_PRO_1236 COD
٤ فروردین ١٤٠١

عالی ولی خیلی آسونه اون ۳ تا راهنمایی همیشه جوابو میرسونه بازی خیلییییییییییی خیلییییییییییییی قدیمی شده و حدود ۸ ساله آپدیت نشده بخاطر آپدیت نشدن و آسون بودن دو ستاره میدم اگه اپدیت شه عالیه مثلا یه چیزی بیاد بازی آنلاین هر کی زودتر درست گفت برندس اگه آپدیت بشه و سخت تر بشه ۵ ستاره میدم

۱ ۰
Baran
٩ فروردین ١٤٠١

سهراب سپهری بچه زاست کسقل

۰ ۰
Farhad & Iran
٣ اسفند ١٤٠٠

فقط تنهاایرادش اینه: 1. هرسوالی رانمیتونی ببرسی! 2. امکان آنلاین رانداره! 3. بعضی سوالهارامن جوابش رادرست میگم ولی قبول نمیکنه اونوقت جواب درست همونیکه من دارم میگم دقیقاًهمون.

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده