استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۴/۱۰
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵۳
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده بازی گستران دریک
‏‏جانداره؟ جامده؟ تو جیب جا می‌شه؟
‏بله. «بیست سوالی» بازی‌ای است که در گوشی‌ها و تبلت‌های شما جا می‌شود! این بازی جاندار است و در مقابل پاسخ‌های شما فکر می‌کند! کافیست بپرسید و حدس بزنید. فقط یادتان باشد که سرعت بیشتر مساوی است با امتیاز بیشتر.
‏بهلول کلمه‌ای را در نظر می‌گیرد و شما باید با طرح سوالات مختلف، بفهمید که در ذهن او چه می‌گذرد. وقتی نیاز به راهنمایی داشته باشید، بهلول شما را راهنمایی می‌کند و سه بار هم فرصت حدس زدن کلمه‌ی مورد نظر را به شما می‌دهد.
‏از بچه‌هایی که تازه وارد مدرسه شده‌اند تا بزرگ‌ترهایی که می‌خواهند یک بازی قدیمی خاطره‌انگیز را تجربه کنند، می‌توانند بیست سوالی بازی کنند. بیست سوالی برای اولین بار در دنیا! با بیش از هزار لغت و سوال! یک بازی خانوادگی سبک و ساده که می‌تواند اوقات مفرحی را برای شما و عزیزان‌تان رقم بزند. بیش از این معطل نشوید!

نظرات و امتیاز ها

۵۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی اصغر
٥ روز پیش

‏✓ .. ‏✗ . .

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر A͎R͎.S͎.GAMER
١١ مرداد ١٤٠١

عالیه

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر Mahdit295
٤ فروردین ١٤٠١

عالی ولی خیلی آسونه اون ۳ تا راهنمایی همیشه جوابو میرسونه بازی خیلییییییییییی خیلییییییییییییی قدیمی شده و حدود ۸ ساله آپدیت نشده بخاطر آپدیت نشدن و آسون بودن دو ستاره میدم اگه اپدیت شه عالیه مثلا یه چیزی بیاد بازی آنلاین هر کی زودتر درست گفت برندس اگه آپدیت بشه و سخت تر بشه ۵ ستاره میدم

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط