خانه بازی ماجراجویی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۱۶
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده گروه یاسمن
‏‏ظهور ژان یک بازی اکشن کابویی بهمراه شیشیر زنی!!! در دنیای غرب وحشی میباشد که سبک متفاوت و بسیار جذاب و هیجانی دارد و برای کنسول پلی استیشن ساخته شده است.
‏در روزهای پیشگام آمریکا ، جانی کلانتر شهر بود که آرزوی آوردن نظم و قانون برای شهر را داشت اما یک گروه خرابکار نینجا به شهر می آیند و شروع به مزاحمت و خرابکاری میکنند و جانی کلانتر به مبارزه با آنها می رود ولی توسط آنها بشدت زخمی می شود.جانی کلانتر بعداز بهبودی بسراغ دوست پدرش سوزوکی که استاد هنرهای Zipang افسانه ای بود می رود تا هنرهای رزمی را از آن بیاموزد.بعداز فراگیری فنون رزمی ، جانی کلانتر به سراغ گروه نینجای خرابکار می رود تا انتقام خود را از آنها بگیرد.
‏ظهور ژان یک بازی اکشن سوم شخصی با اتفاقات و سلاح ها و دشمنان عجیب و غریب زیادی است.جانی کلانتر دو سلاح در اختیار دارد شمشیر سامورایی و هفت تیر گاوچران آمریکایی.او باید با تکنیک های خود انتقام بگیرد و درآمد کسب کند تا به جنگ رئیس خلافکاران برود.
‏امیدواریم از این بازی لذت ببرید.
‏‏- رفع ایرادات
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟