استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۴.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۵
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Yidio LLC
‏‏همه خدمات پخش جریانی شما در یک مکان.
‏راهنمای پخش جریانی شما برای فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی. ردیابی، کشف و پیدا کردن مکان برای تماشای نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها از Netflix، Amazon Prime، Hulu، Showtime و بیش از 100 سرویس دیگر.

ویدئو معرفی برنامه

‏1. راهنمای جستجوی تلویزیون و فیلم جهانی - مکان تماشای پخش آنلاین برنامه‌ها و فیلم‌های تلویزیونی و کنترل از راه دور Roku را پیدا کنید.
‏2. پیشنهادات شخصی - بر اساس چیزهایی که دوست دارید.
‏3. فهرست تماشای شخصی - آنچه را که تماشا می‌کنید و آنچه را که بعداً تماشا کنید، پیگیری کنید.
‏4. یادآوری های روزانه شخصی - هر روز ببینید چه چیزی جدید است.
‏5. مقایسه قیمت - رایگان و ارزان‌ترین راه‌های تماشا را بیابید.
‏Yidio بهترین راهنمای شخصی‌شده تلویزیون و فیلم است که به شما کمک می‌کند مکان تماشای پخش آنلاین نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها را پیدا کنید و چیزهای جدیدی برای تماشا پیدا کنید. با استفاده از یک برنامه برای مدیریت زندگی تلویزیونی و فیلمی خود، در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.
‏جستجوی جهانی برای یافتن آسان محل تماشای برنامه های تلویزیونی یا فیلم های موجود در بیش از 100 منبع مانند Netflix، Hulu Plus، Amazon Prime، Xfinity , DirecTV, HBO GO, HBO NOW, Google Play, Crackle, MTV, CBS, Vudu, FOX, CW, PBS, Lifetime, YouTube, A&E, History Channel, MAX GO, Showtime, Cartoon Network, Comedy Central, VH1, ABC, Starz، EPIX و Fandango، همه در یک برنامه. منتظر چی هستی؟ با Yidio، پیدا کردن چیزی که می‌خواهید تماشا کنید هرگز آسان‌تر نبوده است.
‏**لطفاً توجه داشته باشید** در حالی که بسیاری از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به صورت رایگان در دسترس هستند (CBS، Crackle، Tubi TV، CW، PBS) ، برخی از ارائه دهندگان محتوا به اشتراک (Netflix، Hulu Plus، Amazon Prime، HBO GO) یا پرداخت برای خرید یا اجاره (Google Play، Vudu) فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که ارائه می دهند نیاز دارند. با این حال، Yidio برای یافتن مکان تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود در تمام سرویس های مورد علاقه خود رایگان است. اکثر سرویس‌ها برای تماشای برنامه‌هایشان نیاز به دانلود دارند که ما به شما در انجام آن کمک می‌کنیم و شما را به برنامه‌هایشان پیوند عمیق می‌دهیم.
‏-------------------------------
‏هوشمند - نمی دانم چیست به تماشای؟ با جستجوی پیشرفته، فیلتر کردن و توصیه‌ها، فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی جدید را کشف کنید.
‏ساده – وقتی آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کردید، فقط روی پخش ضربه بزنید تا با استفاده از کنترل از راه دور Roku یا Chromecast شروع به تماشای روی رایانه لوحی، تلفن یا تلویزیون خود کنید. . بله، به همین راحتی است!
‏شخصی - به Yidio بگویید کدام فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را می‌خواهید تماشا کنید. زمان و مکان موجود بودن آنها را به شما اطلاع می دهد.
‏--------------------------------
‏ >
‏اکنون به Yidio Premium ارتقا دهید تا همه تبلیغات را از داخل برنامه Yidio حذف کنید. وقتی چیز جدیدی برای تماشا دارید، یادآوری‌های بی‌درنگ را باز کنید. به‌علاوه، با کمک اولویت‌دار از کارکنان پشتیبانی متخصص Yidio، سریع‌تر کمک دریافت کنید.
‏7 روز اول Yidio Premium را رایگان امتحان کنید! پس از آن، اشتراک ماهانه یا سالانه Yidio Premium شما به طور خودکار هر ماه با هزینه 4.99 دلار در ماه یا هر سال با هزینه 47.99 دلار در سال تمدید می شود.
‏جزئیات:
‏- هزینه پرداخت می شود به حساب Google Play در تأیید خرید
‏- اشتراک به طور خودکار تمدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی خاموش شود
‏- هزینه تمدید حساب ظرف 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری
‏- اشتراک ها ممکن است توسط کاربر مدیریت شوند و تمدید خودکار ممکن است با رفتن به تنظیمات حساب کاربر پس از خرید خاموش شود
‏- لغو اشتراک فعلی در طول دوره اشتراک فعال مجاز نیست
‏- خط مشی رازداری Yidio و شرایط استفاده: https://www.yidio.com/privacy و https://www.yidio.com/tos
‏- هر بخش استفاده نشده از دوره آزمایشی رایگان، در صورت ارائه ، زمانی که کاربر اشتراک Premium را خریداری کند از بین می رود.
‏-------------------------------
‏یونیور جستجو و کشف سال برای هر نمایش تلویزیونی یا فیلم!
‏https://www.yidio.com/app
‏‏- مدیر برنامه ساده برای کمک به مرور آسان‌تر
‏- ارتقاء به عملکرد داخلی Yidio Player و Chromecast
‏- Refactor ادامه‌دار معماری داخلی برای کمک به عملکرد و کاهش پیچیدگی

‏**Yidio این کار را آسان می‌کند مکان تماشای بیش از 1 میلیون نمایش تلویزیونی و فیلم را در بیش از هزاران سرویس پخش مختلف پیدا کنید.**

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر sadeQ
٢٧ تیر ١٤٠٢

‏✓ حیف نون ‏✗ حیف اکسیژن ک بعضی سازندها استفاده میکنن حیف نت کی گفته رایگانه😡😡

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر M5410
١ اردیبهشت ١٤٠٠

طبق تعریفات برنامه خوبیه منم این برنامه رو دارم خوب هست یه بدی داره کلا انگلیسی هست

میپسندم۵ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند