خانه بازی فکری
Miraculous Crush : A Ladybug & Cat Noir Match 3

Miraculous Crush : A Ladybug & Cat Noir Match 3

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۶۲
حجم۱۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده ZAG
‏‏خال ها روشن! چنگال بیرون! براساس این انیمیشن ، miraclous crush A ladybug & cat noir match 3 دنیای mriaclous را با پازل های جذاب ، بازی ترکیب می کند! کوامیس شایان رکورد را صف آرایی کرده و از توانی جواهرات برای کسب بالاترین امتیاز در هر مرحله استفاده کنید ، سپس در نبرد های چالش برانگیز با شرور های مورد علاقه خود مبارزه کنید. ادم های بد ممکن است قوی باشند ، اما با عشق واقعی در کنار شما ، می توانید قوی تر باشید. قوی باشید ، شجاع باشید ، معجزه گر باشید! ویژگی های کیلدی: .مسابقه کلاسیک _ سه پازل با پیچ تاپ معجزه اسا! . 200 سطح با محتوای بینایی داستان! . شخصیت هایی (توانایی جواهرات) مانند لیدی باگ ، کت نوار، پشت لاک و روباه قرمز را جمع اوری کنید و از آنها در هر سطحی که می خواهید استفاده کنید! اهداف مختلف را به پایان برسانید و از موانعی مانند صفحات ، مه و بلوک های زندانی عبور کنید! . نبرد با تبهکاران اکوماتیک مانند !The Bubbler . Stormy Weather.Timebreaker برای پاداش های جالب جعبه های ماکارون کسب کنید! بروزرسانی های آینده شامل سطوح جدید ، شخصیت های جدید (توانی جواهرات) و موضوعات تعطیلات خواهد بود. گوش به زنگ باشید !
‏‏پاریس در تعطیلات باشکوهه، بنابراین ما زمین بازی لیدی باگ رو به یک سرزمین زمستانی عجایب تبدیل کردیم! از چراغ ها، برف، تزئینات و به علاوه یه رفع اشکال و بهبود کلی بازی لذت ببرید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟