خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۰۷۴
حجم۵۳۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Z & K Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک بازی حادثه ای ماجرایی جالب شبیه به بازی آقای همسایه که از روی فیلم معروف ماتیلدا ساخته شده است،
‏این داستان یک دختر دبیرستانی نابغه و یکی از بدترین معلم های اوست. او در واقع یک آدم روانی است که نه تنها بچه ها را تهدید و تنبیه بدنی میکند بلکه بعضی مواقع آنها را شکنجه نیز میدهد. حالا این معلم دیوانه خانه اش را عوض کرده و همسایه شما شده است.
‏وقت آن است که او را حسابی بترسانید و یک درس اساسی به او بدهید!
‏فکر میکنید بهترین انتقام چه باشد؟ ترساندن او یا آزاد کردن حیوانات خانگی که به او سپرده شده است؟ کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. فقط یادتان باشد هر کدام از آنها را باید در زمان تعیین شده و بدون گیر افتادن انجام دهید.
‏خانه خانم معلم دیوانه که به او خانم تی هم میگویند 15 اتاق دارد و هر اتاقی رازی را در خود پنهان کرده است. شما در طول بازی عکس بچه هایی که قربانی خشونت های این معلم دیوانه شده اند را پیدا خواهید کرد، همچنین حیوانات خانگی که به شدت ترسیده اند و همچنین مقداری شکلات و کیک شکلاتی. یادتان باشد این خانه زیر زمین هم دارد و چیزهایی در آن انتظارتان را میکشند که شاید شما را به حیرت وا دارند.
‏ویژگی ها:
‏- محیط کاملا باز بازی
‏- امکان ورود به 15 اتاق خانه خانم معلم دیوانه و پرده برداشتن از راز آنها
‏- محیط ترسناک بازی (البته نه به قدری ترسناک که برای سنین مختلف مناسب نباشد)
‏- کنترل آسان کاراکتر اصلی بازی
Performance Improvement
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟