استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Dead Pixels Test and Fix

Dead Pixels Test and Fix

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۴
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۶
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ZooxSoft
‏‏گوشی هوشمند جدیدی خریده‌اید یا می‌خواهید صفحه نمایش ماتریکس گوشی هوشمند قدیمی را بررسی کنید؟ در این برنامه می توانید صفحه LCD خود را از نظر وجود پیکسل های مرده / شکسته تست کرده و آن را تعمیر کنید. می‌توانید پیکسل‌های گیر کرده یا مرده را روی صفحه LCD خود تشخیص دهید.
‏ پیکسل‌های معیوب - پیکسل‌هایی روی نمایشگر کریستال مایع (LCD) هستند که مطابق انتظار عمل نمی‌کنند.
‏اگر پیکسل‌های گیر کرده یا مرده را تشخیص دهید شما قادر خواهید بود برای درمان آنها تلاش کنید. راه آسانی برای تعمیر پیکسل گیر کرده ارائه دهید. این برنامه سعی خواهد کرد از ابزارهای مختلفی برای درمان پیکسل های گیر کرده استفاده کند. همچنین برای سوختن صفحه نمایش کار می کند. این برنامه را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شروع کنید و منتظر بمانید تا پیکسل مرده یا پیکسل گیر کرده تعمیر یا گیر کند.
‏فانتوم ها تجلی جزئی یک تصویر ایستا (فرسودگی) ماتریس هستند. این برنامه همچنین به خوبی با درمان چنین مشکلاتی مقابله می کند.
‏پیکسل مرده نقطه گیر کرده یا چندین نقطه از صفحه ماتریس است که رنگ را به درستی منعکس نمی کند. گاهی اوقات آنها تقریباً نامرئی هستند و شما می توانید بدون اینکه متوجه شوید مالک آنها باشید. چندین روش درمانی برای صفحه نمایش پیکسل های مرده وجود دارد. ضربه مکانیکی - فیزیکی مستقیماً بر روی ناحیه آسیب دیده و نرم - که من را وارد می کند. ما اکیداً توصیه می کنیم از روش اول برای کاربران پیشرفته استفاده نکنید، زیرا برای ماتریس صفحه نمایش خطرناک است.
‏این برنامه روی تمام وضوح صفحه نمایش کار می کند و برای گوشی و تبلت با وضوح بالا مناسب است.
‏ این برنامه می‌تواند موارد زیر را تعمیر کند: نقص‌های جزئی زیر پیکسل، پیکسل‌های فرعی گیر، پیکسل‌های مرده یا شکسته (بد)، پیکسل‌های گیر کرده در مقابل پیکسل‌های مرده، نقص‌های نقطه تاریک، نقص‌های نقطه روشن، فانتوم‌ها (سوختن ماتریس).< br> اگر در عرض چند ساعت پس از اجرای برنامه، پیکسل ها احیا نشدند، بنابراین نمی توان آنها را به این روش زنده کرد - با مرکز خدمات تماس بگیرید. صفحه نمایش خود را با این برنامه تعمیر کنید.

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابلیس جادوگر
٦ روز پیش

امکانات کم هست و تمام رنگ ها و برفک هایی که نشون داده رو نداره.

۰ ۰
دیانا
٢٧ مهر ١٤٠١

خوبه

۰ ۰
Sita Asadi
١٩ شهریور ١٤٠١

bm yes

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند