خانه برنامه تندرستی و تناسب اندام
خبرخوان دندانه

خبرخوان دندانه

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تندرستی و تناسب اندام
سازنده معصومه مسافرين
‏‏خبرخوان آنلاین دندانه با اتصال به آخرین مجموعه مقالات سایت دندانه |بانک اطلاعات دندان‌پزشکی ایران| آخرین اخبار و مقالات منتشر شده در سایت را در اختیار علاقمندان به سلامت دهان و دندان قرار خواهد داد. و آخرین بروز‌رسان‌های سایت را نیز جهت اطلاع کاربر به برنامه ارسال خواهد کرد. بدیهی است کاربر برای استفاده از این برنامه نیازمند اتصال به اینترنت است.
‏درباره دندانه
‏http://dandane.ir
‏دندانه یک مجله اینترنتی است شامل مجموعه‌ متنوعی از مطالب علمی، خبری، فرهنگی و هنری که نقطه مشترک آنها بحث دهان و دندان و دندان‌پزشکی است که پس از انتشار نسخه کاغذی آن با نام ماهنامه نگین دندان‌پزشکی این بار سعی در انتشار نسخه اندرویدی با نام خبرخوان دندانه داشته است.
‏دندانه فعالیت خود را از مرداد ماه ۹۲ اغاز کرده است و در حال حاضر پویاترین و پر مخاطب‌ترین رسانه دندان‌پزشکی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.
‏رویکرد اصلی دندانه، گردآوری مجموعه‌ای از اطلاعات و مطالب دندان‌پزشکی ساده و در عین حال صحیح، برای مخاطبان عام است.
‏علاوه بر این گروه خبری دندانه تلاش دارند کلیه اخبار و رویدادهای علمی و صنفی دندان‌پزشکی را برای استفاده جامعه دندان‌پزشکی گردآوری کرده و پوشش دهند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟