استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Document Scanner - Scan PDF &

Document Scanner - Scan PDF &

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۷۳
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Office Tools- PDF Document Reader_Music Player MP3
‏‏برنامه اسکنر اسناد بهترین اسکن اسناد با فرمت PDF با کیفیت بالا و خروجی PNG است. تصاویر اسکن رایگان ، اسناد کتبی و مواد گرافیکی و اسناد چاپی. همچنین می توانید با استفاده از برنامه Doc Scanner تصاویر و عکسهایی را برای اسکن از رول دوربین اضافه کنید. در هر ثانیه به سرعت هر نوع سندی را در دفتر یا منازل مانند رسید ، یادداشت کلاس ، صورتحساب ، صفحات کتاب و هر چیز دیگری اسکن کنید. اکنون اسکن اسناد برای شما مشکل تر نیست و فقط یک اسکن را نصب و تنظیم می کنید. اگر دانش آموز مدرسه ، دانشجوی کالج ، دانشجوی دانشگاه ، فرد تجاری یا هر شخص دیگری باشید ، برنامه اسکنر PDF برای هر شخص ضروری است. اسکنر اسکنر PDF - اسکن رایگان PDF و تصویر به متن یک برنامه بسیار ساده و سریع برای اسکن عکس با کیفیت بالا و تبدیل فوری به فرمت PDF ، PNG و JPEG است تا بتوانید اسناد اسکن ، یادداشت ، مجله ، مقاله و هر نوع مقاله را به اشتراک بگذارید. که شما می خواهید این برنامه اسکنر رایگان کار اداری شما را باهوش تر می کند.
‏یک برنامه اسکنر رایگان را بارگیری و استفاده کنید تا بتوانید به راحتی عکس را در pdf اسکن کنید ، هرگونه مطالب مکتوب و گرافیکی از جمله کارت ویزیت ، رسید هزینه های خود ، قرارداد برای مشتری خود و مقالات را برای مطالعه بیشتر چاپ کنید. پشتیبانی از تشخیص متن خواننده OCR را اضافه کنید ، تصویر را با پشتیبانی از بیش از 110 زبان به متن تبدیل کنید. تصویر به برنامه متن به طور خودکار گوشه خاصی از سندی را که می خواهید اسکن کنید ، تشخیص می دهد. همچنین می توانید قسمت خاصی از سند را با استفاده از pdf به برنامه متن برش دهید. بسیاری از ویژگی های تصحیح خودکار در برنامه pdf اسکنر مانند از بین بردن سایه ها ، تنظیم روشنایی و صاف کردن تصویر برای کیفیت خوب و نتایج بهتر وجود دارد. اسکنر اسناد بصورت آنلاین بسیار آسان و بهترین نرم افزار اسکنر است. یکی دیگر از ویژگی های عالی برنامه اسکنر pdf رایگان کد خواننده QR است که می توانید بارکد را به راحتی رمزگشایی ، اسکن و به اشتراک بگذارید. برنامه اسکنر اسناد رایگان برای دانلود رایگان آندروید و به اشتراک گذاری آن با مخاطبین خود.
‏نکات برجسته اسکنر اسکنر اسناد PDF و تصویر به برنامه متن:
‏scan اسکنر رایگان:
‏برنامه اسکنر را به صورت رایگان برای اسناد بارگیری کنید تا تلفن هوشمند شما بتواند به یک اسکنر سریع فایل تبدیل شود. همچنین می توانید این اسناد اسکن شده را از طریق سایر رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
‏🔹 عکس به PDF:
‏با استفاده از برنامه اسکنر ، می توانید عکس ها را به پرونده PDF ، خروجی PNG و JPEG تبدیل کنید و پس از ذخیره نیز قادر به ویرایش فایل خواهید بود.
‏🔹 اسکن آسان:
‏اسکنر اسناد رایگان PDF و تصویر به برنامه متن می تواند انواع کاغذ ، رسید ، صفحات کتاب ، مقاله ، کارت ویزیت و یادداشت های کلاس را اسکن کند تا بتوانید اسناد اسکن شده خود را به راحتی مدیریت کنید.
‏scan اسکنر دوربین:
‏یک اسکنر روشن یک اسکن دوربین رایگان با خروجی PDF و PNG با کیفیت خوب است. برنامه اسکنر سریع می تواند اسناد را به وضوح اسکن کند و در پرونده های PDF ذخیره کند و از طریق برنامه اشتراک گذاری فایل های مختلف به اشتراک بگذارد.
‏Rec تشخیص شخصیت نوری OCR:
‏استخراج متن از برنامه اسکنر OCR عکس ، می توانید تصویر را به متن تبدیل کنید تا بتوانید متن را به برنامه های دیگر ویرایش ، جستجو و به اشتراک بگذارید.
‏ed ویرایش اسناد پیشرفته:
‏یک اسکنر تصویر می تواند به طور خودکار قسمت خاصی از سندی را که می خواهید اسکن کنید ، تشخیص دهد. برای به دست آوردن بهترین کیفیت تصویر همچنین هنگام اسکن یک سند می توانید فیلترهای بسیاری را برای مدیر اسناد اضافه کنید.
‏App برنامه امضای الکترونیکی
‏یک اسکنر اسناد رایگان می تواند به راحتی هر نوع امضای دیجیتال را مدیریت کند. می توانید هرگونه امضا را در اسناد چاپی یا اسناد مکتوب در اندازه های مختلف اضافه کنید.
‏scan اسکنر کد QR:
‏اسکنر اسناد - برنامه اسکن رایگان PDF و تصویر به متن همچنین دارای ویژگی خواننده کد QR است ، بنابراین می توانید بطور خودکار هر نوع QR و بارکد را تشخیص دهید.

نظرات و امتیاز ها

۷۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
vakil
٢٣ مهر ١٤٠١

‏✓ ندارد ‏✗ کیفیت بسیار پایینی داره ‏✗ نسبت به کم اسکنر مه دیگه خیلی افتضا ‏✗ نوشته های متن رو شطرنجی نشان میده

۱ ۲
شب های شیدائی🌌🌚🌛🌟🌙
٧ بهمن ١٤٠١

عالیهههههه نصب نکنید نصف زندگیتون به فناست

۱ ۱
saber77
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٢

کار راه اندازه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده