استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
اقبال همراه

اقبال همراه

نصب در حال دریافت
نسخهv۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده محمدعلی جوادی
‏‏موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری پس از کسب مجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، با جذب دانشجو از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور ، در مهر ماه سال 1385 عملاً فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را در پایتخت معنوی کشور (مشهد الرضا)؛ در 3 رشته و با جذب 230 دانشجو آغاز کرده است . این مؤسسه می کوشد با فراهم نمودن محیطی علمی برای دانشجویان ، آنان را برای ورود به بازار کار و حضور مؤثر و مفید در عرصه اجتماع ، آماده ساخته و به نیازهای آموزشی و پژوهشی روز افزون جامعه پاسخ گوید.
‏این مؤسسه با برخورداری از پشتوانه علمی و فرهنگی ساختار تشکلاتی خود (هیأت امنای و هیأت موسس) و ارتباط با مراکز علمی و پژوهشی؛ با ایجاد ساختاری پویا و روزآمد و بهره مندی از کادر علمی و اداری مجرب ،و با تأکید بر بهبود مستمر کیفیت آموزش ، پژوهش و مشاوره تخصصی ، زمینه ها و امکانات لازم را برای پژوهش و نوآوری دانشجویان و اساتید فراهم ساخته و با ایجاد فضایی صمیمی و یادگیرنده ، برنامه های خود را به گونه ای طراحی می کند که دانش آموختگان بتوانند با نیل به کمال گرایی؛ افرادی موفق ، توانمند و مسئولیت پذیر برای خدمت به جامعه و کشور باشند.
‏هم اکنون این مؤسسه در 32 رشته و گرایش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی ، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی بیش از 2600 دانشجو دارد. همچنین 32 عضو هیأت علمی تمام وقت(که شامل: 3 نفر استاد تمام، 2 نفر دانشیار، 8 استادیار، و16 مربی که 5 نفر از آنها دانشجوی دکتری می باشند.) ، 12 عضو هیأت علمی نیمه وقت و بیش از 248 استاد و مدرس مدعو مشغول به تدریس در گروه های آموزشی موسسه هستند.
‏استفاده از این برنامه به تمامی دانشجویان ، پرسنل و اساتید محترم دانشجویان جدید الورود دانشگاه اقبال لاهوری توصیه می گردد
‏‏ساخته شده توسط گروه نرم افزار مرکز تحقیقات دانشگاه اقبال لاهوری

برنامه‌های مرتبط