استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۲/۰۱/۲۵
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Chainfire
‏‏Hotspot Control یک برنامه کوچک است که امکان فعال یا غیرفعال کردن قابلیت های کانال قابل حمل Android را فراهم می کند. معمولا شما می توانید این کار را فقط در تنظیمات Android انجام دهید، اما در برخی دستگاه ها این گزینه پنهان است و یا فقط اگر شما سیم کارت را وارد کنید کار می کند.
‏کنترل نقطه دسترسی به آن شرایط را برطرف می کند، فرض کنید که عملکرد کانون در واقع هنوز در دستگاه موجود است و عملیاتی می شود. ریشه کن * معمولا * لازم نیست.
‏این برای محافظت از حمل و نقل محرمانه شما طراحی نشده است - برای بعضی از افراد (به نحوی که این حفاظت اجرا می شود) بستگی دارد، اما این چیزی نیست که برنامه برای آن ساخته شده است. این استفاده از شکایت نیست که این کار را برای شما انجام نمی دهد. این برنامه برای دور زدن برخی از مسائل هنگام تنظیم یک کانکشن * محلی * طراحی شده است تا دستگاه شما بتواند با یکدیگر ارتباط برقرار کند، * نه با اینترنت (هر چند که در چندین دستگاه نیز کار میکند).
‏شما می توانید نقطه دسترسی (hotspot) نام و رمز عبور را پیکربندی کنید، رمزگذاری استفاده شده است که همیشه WPA2 AES + TKIP است، برای حفظ آن ساده است.
‏در بعضی از دستگاه هایی که قابلیت اتصال به داده های تلفن همراه ندارند (مانند Nexus 10)، کانون نقطه ای از آدرس IP را نمی دهد - برنامه به طور خودکار این موقعیت را تشخیص می دهد و آن را تعمیر می کند، اما برای این گزینه ریشه لازم است. توجه داشته باشید که بدون ریشه در این دستگاه ها، اگر شما آدرس IP خود را به صورت دستی پیکربندی کنید، دستگاه های متصل می توانند ارتباط برقرار کنند، اما این چیزی است که برای کاربر پیشرفته وجود دارد.
‏من شخصا نیاز به ایجاد یک شبکه خصوصی (حتی بدون سیم کارت، و بنابراین بدون اتصال واقعی * اینترنت *) در زمینه بین تعدادی از دستگاه های من نیاز دارد. بعضی از نابغه ها در سامسونگ تصمیمی گرفتند که نکته دوم من نباید یک نقطه دسترسی برای ایجاد یک سیم کارت وجود داشته باشد. شاید شخص دیگری نیز برای این کار استفاده کند.
‏برای بحث و سوالات، به موضوع در XDA مراجعه کنید
‏http://froum.xda-developers.com/showthread.php?t=2230848
‏‏ورژن1.1 :
‏ویژگی (به طور خودکار شناسایی شده) برای حل مسئله با بعضی از دستگاههایی که از قابلیت داده های تلفن همراه (مانند Nexus 10 پشتیبانی نمی کند) اضافه شده (که به طور خودکار شناسایی نمی شوند)، آنها نشانی های LP را نمی دهند. متاسفانه این نیاز به ریشه برای رفع نیاز است.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ددپول
٩ اسفند ١٣٩٩

اااااااااااالللللللللللللللیییییییییییییییی من بدون سیمکارت نمیتوان ستم نقته ات سال بدم باین اپ ارور سیمکارتو دور زدم توسیه میکنم برای اونای که مثل من سیم کارت لازم دارند☺☺☺☺ممنون از سازنده

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر ....
٣٠ آبان ١٣٩٨

خوبه خیلی ازش استفاده نمیکنم ولی بازم خوبه

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر گلی
١٨ شهریور ١٣٩٧

کارش چیه لدفا بگین؟

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده