استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Flashscore

Flashscore

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۵
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Flashscore
‏‏با استفاده از FlashScore، هیچ گلی را از دست نخواهید داد. فقط کافی است مسابقات، تیم ها یا بازیکنان مورد علاقه تان را از میان 6000 مسابقه ای که پوشش می دهیم انتخاب کنید. سپس برنامه ما برای هر مسابقه مهم به شما اعلان می دهد.
‏ - امتیازات ورزشی، سریع و دقیق
‏ پوشش عالی: شما می‌توانید مسابقاتی مانند فوتبال، تنیس، بسکتبال، هاکی، راگبی و 33 ورزش دیگر را در برنامه ما پیدا کنید. ما بیش از 6000 مسابقه در سراسر جهان را پوشش می‌دهیم که می‌توانید از میان آنها بیش از 1200 تا مسابقه فوتبالی را دنبال کنید!
‏ سرعت: اگر یک گل زده شود، کارت قرمز داده شود و یا یک نیمه تمام شد، شما در هر صورت تماشاگر زنده خواهید بود.
‏ دیگر هیچ مسابقه‌ای را از دست نخواهید داد.
‏ مسابقه و تیم‌های مورد علاقه: وقت‌تان را برای هر بازی تلف نکنید و فقط تیم‌ها و مسابقات مورد علاقه خود را دنبال کنید.
‏ اعلان‌ها و هشدارها: شروع مسابقه، صف آرایی و... دیگر هیچ کدام این‌ها را از دست نخواهید داد. فقط موارد دلخواهی که می‌خواهید را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا دستگاه شما به شما اعلام کند که وقت دیدن بازی است.
‏ همگام سازی: آیا دوست دارید در کامپیوتر، گوشی و یا تبلت مسابقات را دنبال کنید؟ ما برای این هم آماده هستیم. هنگامی که شما به عنوان یک کاربر این برنامه ثبت شوید، می‌توانید تمام اطلاعات را در هر دستگاهی که می‌خواهید مشاهده کنید.
‏ - جدول و جزئیات بازی
‏ توضیحات زنده: آیا نمی توانید مسابقه را از تلویزیون ببینید؟ مشکلی نیست، با شرح متنی زنده و کامل ما به روز باشید.
‏ ترکیب‌ها و چیدمان مسابقه: آیا لازم می‌دانید که قبل از شروع مسابقه ترکیب‌ها را بدانید؟ ما آنها را به همراه تاریخچه داریم و می‌توانید برای هر بازی سابقه هر دو تیم را مشاهده کنید.
‏ جدول زنده: حتی یک گل می‌تواند تغییرات زیادی ایجاد کند. جدول‌های زنده ما به شما نشان می‌دهد که با گل زده شده چه تغییراتی در رتبه لیگ ایجاد شده است.
‏‏- فراموش نکنید که Flashscore ثبت نام رایگان را ارائه می دهد. مزایای اصلی چیست؟ می‌توانید داده‌ها را در همه دستگاه‌های خود همگام‌سازی کنید، و امکان گوش دادن به نظرات صوتی برای مسابقات انتخابی را دارید. فقط از نماد تنظیمات در گوشه سمت راست بالای برنامه استفاده کنید.

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
k.v
١٦ مهر ١٤٠١

بهترین اپلیکیشن برای کلیه ورزشها بهترین تاریخچه ورزشی بیشترین ورزش تحت پوشش و بیشترین لیگ برای هر ورزش بهترین از هر جهت

۲ ۲
mmrrza
٢٠ مهر ١٤٠١

‏✓ عالی

۱ ۱
رضا یوسفی
١٨ اردیبهشت ١٤٠١

هرکس نسخه وی ای پی این برنامه رو رایگان میخواد و یا هربرنامه دیگه ای رو میخواد به گروه همفکری شرطبندی تیپسترهای آکادمیک در تلگرام با سرچ همین جمله بپیونده یا به آیدReza1mastertipsterپیام بفرسته و ناب ترین فرم های بت رو رایگان دریافت و روزانه ملیون ها تومان سود بدست بیاره

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط