استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
MobileVOIP Cheap international Calls

MobileVOIP Cheap international Calls

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۰۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Finarea
‏‏تماس‌های ارزان: شماره‌گیر MobileVOIP به شما امکان می‌دهد تا با مقاصد داخلی یا بین‌المللی تماس‌های ارزان برقرار کنید.
‏MobileVOIP بهترین راهکار VoIP اندرویدی برای شماست. با استفاده از این برنامه تماس ارزان Mobile voip (MVoIP) از همین امروز هزینه‌های تلفن خود را کاهش دهید! MobileVOIP امکان برقرار کردن تماس‌های رایگان، یا بسته به ارائه‌دهنده VoIP و مقصد مورد نظر، حتی تماس‌های رایگان 3G یا تماس‌های WiFi را برای کاربران تلفن‌های دارای سیستم عامل اندروید، سیمبین، ویندوز فون، بلک‌بری و آی‌فون فراهم می‌کند! امکان استفاده از آن بر روی آی‌پد یا تبلت اندرویدی نیز وجود دارد! از همین امروز هزینه‌های تماس ماهانه را کاهش دهید!

ویدئو معرفی برنامه

‏برقرار کردن تماس در سه گام ساده:
‏1. برنامه MobileVOIP را بر روی تلفن یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید
‏2. از یکی از حداقل 50 ارائه‌دهنده تحت پشتیبانی نام کاربری بگیرید یا با نام کاربری خود وارد قسمت ویژه کاربران ارائه‌دهنده شوید
‏3. اعتبار خریداری کنید و تماس خود را برقرار کنید!
‏اگر مقصد مورد نظر شما جزو مقاصد رایگان نیست، استفاده از تماس‌های VoIP همراه به شما امکان می‌دهد تا هزینه‌های تماس خود را کاهش دهید. MobileVOIP امکان برقرار کردن تماس رایگان یا ارزان قیمت با کلیه مقاصد بین‌المللی را فراهم می‌کند!
‏- داشتن حساب در یکی از ارائه‌دهندگان تحت پشتیبانی سرویس VoIP الزامی است. اگر نام کاربر ندارید، با استفاده از همین برنامه می‌توانید ثبت نام کنید!
‏- با استفاده از شماره‌گیر VoIP همراه می‌توانید با فناوری SIP تماس بین‌المللی رایگان برقرار کنید
‏- با برنامه تماس‌های رایگان می‌توانید با مخاطبین خود تماس بگیرید
‏- با استفاده از 3G، WiFi یا UMTS به اینترنت وصل شوید و از اعتبار VOIP خود در حین حرکت برای برقرار کردن تماس‌های ارزان بهره بگیرید
‏- ارزان‌ترین تماس‌های بین‌المللی را با سایر مقاصد برقرار کنید
‏برای گرفتن تماس‌های بین‌المللی متحمل هزینه‌های سنگین نشوید. با MobileVOIP از تماس‌های ارزان 3G یا تماس‌های ارزان WiFi بهره‌مند شوید! MobileVOIP بهترین برنامه رایگان موجود در بازار است! MobileVOIP را برای استفاده از تماس‌های اندرویدی VoIP نصب کنید و هزینه‌های تماس را کاهش دهید!
‏به دنبال نسخه قدیمی‌تر برنامه هستید؟ از وب‌سایت ما به نشانی http://www.mobilevoip.com بازدید کنید!از امکانات رومینگ MobileVOIP استفاده کنید! دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های سنگین رومینگ در خارج از کشور باشید! در خارج از کشور، می‌توانید به‌سادگی از MobileVOIP در شبکه WiFi استفاده کنید! در رستوران، هتل یا مکان‌های عمومی برخوردار از نقطه اتصال (HptSpot) در خارج از کشور می‌توانید هزینه‌های تماس با تلفن همراه را کاهش دهید!
‏MobileVOIP برنامه Voip (MVoIP) همراه است که Finarea آن را تولید کرده است. این برنامه از کلیه برندهای ارتباط صوتی Dellmont پشتیبانی می‌کند و به کاربران خود امکان می‌دهد تا هزینه‌های ماهانه تماس را تا بیش از 95% کاهش دهند. MobileVOIP شماره‌گیر رایگان VoIP است که برای تلفن‌های دارای سیستم عامل اندروید، سیمبین، ویندوز فون، بلک‌بری و آی‌فون طراحی شده است. MobileVOIP را دانلود کنید و تماس‌های رایگان برقرار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏چندین رفع اشکال و بهبود

‏اگر با مشکلی مواجه شدید از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: angela@mobilevoip.Com

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده