استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها اخبار
گندم خبر

گندم خبر

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده abedashkani
‏‏« پایگاه خبری گندم خبر» قبل از اینکه یک رسانه باشد , تلاش دارد صدای نحیف مردم رنج کشیده دیار دلیرمردی و ایستادگی را به گوش همگان برساند , و فریادی باشد از دردهای سیستان فراموش شده.در دو سال گذشته همه شما عزیزان و همراهان با نحوه کار گندم خبری ها بطور کامل آشنایی دارید و خط مشی آنها را خوب میشناسید , حال که بازگشتی دوباره را پس از استراحتی کوتاه تجربه میکنیم , آمده ایم تا حکایتی جدید داشته باشیم از آنچه برما و شما میگذرد.حکایتهای که متاسفانه حکایتهای خوبی نیست و اغلب آن درد آور خواهد بود , البته برای دلسوزان واقعی و برخی را نیز دلخور و ناراحت خواهد کرد که چرا . . .
‏اما تنها هدف ما رضایت پروردگار و فرشتگانش برروی زمین که شما عزیزان هستید میباشد و لاغیر. در انجام وظیفه ای که برای خود تعریف کرده ایم بی شک تمام تلاش و کوشش خود را خواهیم نمود تا نهایت همکاری را با مسئولین محترم ادارات و سازمانهای دولتی داشته باشیم و آنها را در بازکردن گره های کوری که دچار آن هستند همراهی نماییم , اما در این راه با هیچ کس عهد اخوت نبسته ایم و آنجه هست را به همان شکلی که وجود دارد به اطلاع شما خواهیم رساند.تمام کوشش سردبیران این مجله بر این است حتی‌الامکان نظرات و اخبار ارسالی شما بدون سانسور منتشر شود.
‏گندم خبر ، دارای صفحات مختلفی از جمله اخبار استان ، اخبار سیستان ، سایر خبرگذاریها و . . . می باشد .
‏همواره سعی خواهیم کرد واقعیات را همانطور که هست نشان دهیم و صداقت در کلام از اصلی ترین اصول گندمـــ پرسی می باشد دراین راه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارساه
١ اسفند ١٤٠٠

خوبه

۰ ۱
رضا
١٠ مهر ١٤٠٠

عالی

۱ ۱
AHMAD100
٢٧ اسفند ١٣٩٤

لطفا تنوع

۰ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده