برنامه های اخبار

یکی از کارهایی که گوشی های هوشمند به طرز ماهرانه ای انجام می دهند این است که ما را به صورت زنده در جریان آخرین اخبار می گذارند. در دنیای شلوغ و پر مشغله ی امروز سخت تر می توان در جریان جزئیات دنیای اطراف قرار گرفت ولی اخبار همه جا هستند؛ مخصوصاً روی گوشی هوشمند شما!

فرقی نمی کند که پیر باشید یا جوان، فرقی نمی کند چه شغلی دارید، زن یا مرد بودن هم خیلی مهم نیست؛ همه ی ما میل به دانستن و آگاهی داریم و نیازمندیم به این که از دور و برمان خبر داشته باشیم. برای همین دنبال اخبار می رویم؛ ما دوست داریم از سیر پرشتاب تغییرات عقب نمانیم برای همین چشممان به اخبار داغ اطرافمان است.

برای فوتبالی ها مهم است که نتایج زنده بازی ها را دنبال کنند یا بدانند که استقلال یا پرسپولیس یا تیم مورد علاقه شان دنبال چه بازیکن جدیدی است؟ خوره های تکنولوژی منتظرند تا ببینند آخرین گوشی اپل خفن تر است یا گلکسی جدید سامسونگ؟ علاقمندان به دنیای موسیقی چشم به راه آلبوم جدید هنرمند محبوبشان هستند و مثال هایی دیگر از آدم هایی که اخبار داغ این روزها را دنبال می کنند.

اپلیکیشن های این دسته به صورت فوری جدیدترین وقایع دنیای سیاست، تکنولوژی، ورزش، هنر، علم، اقتصاد و … را به اطلاعتان می رسانند. محتوای این برنامه ها در اکثر موارد با توجه به سلیقه ی شما نمایش داده می شود؛ کافی است قبل از شروع موضوعات مورد علاقه تان را مشخص کنید تا اپلیکیشن به محض روی دادن اتفاق جدیدی، شما را از آن باخبر کند.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟