استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Harmonium

Harmonium

نصب در حال دریافت
نسخهharmony_۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۶
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۱۵
حجم۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده GameG
‏‏هارمونیوم یک ساز موسیقی است که یک ارگ با نی آزاد است که هنگام عبور هوا از کنار یک قطعه فلزی نازک در حال ارتعاش در یک قاب صدا تولید می کند. این یک ساز مهم در بسیاری از ژانرهای موسیقی هندی به ویژه کلاسیک است. این به طور گسترده در هند در کنسرت های موسیقی هند استفاده می شود. بسیاری از خوانندگان از هارمونیوم برای تمرین آواز استفاده می کنند تا آواز و دانش موسیقی خود را قوی تر کنند. خواننده های Wannabe از آن برای یادگیری موسیقی، درک Sur و بهبود آواز خود استفاده می کنند.
‏Harmonium یکی از بهترین آلات موسیقی برای تمرین آواز، درک موسیقی، درک سور (انجام سور سادهنا)، درک راگس (انجام راگ سادانا)، انجام خراج کا ریاز (برای بهبود نت‌های باس در صدای شما) است. دریافت صدای عمیق تر و پرطنین تر)، بهبود سوریلاپان (بهبود کیفیت صدای آواز - صدای شیرین کننده) و غیره.
‏یک هارمونیوم معمولی برای شما هزینه دارد، اما GameG هارمونیوم واقعی را به صورت رایگان به شما ارائه می دهد.
‏ > چه یک نوازنده یا یک خواننده (که از هارمونیوم برای تمرین آواز استفاده می کند)، می توانید هارمونیوم خود را در دستگاه خود (تلفن اندروید / تبلت اندرویدی) حمل کنید. برخی مکان‌ها وجود دارند که نمی‌توانید هارمونیوم واقعی خود را ببرید اما می‌توانید آن را همه جا حمل کنید.
‏ویژگی‌های کلیدی:-
‏نواختن روان - اگر نیازی نیست انگشتانتان را بلند کنید شما می خواهید کلید بعدی یا قبلی را بنوازید، فقط باید انگشت خود را به آرامی روی آن بکشید.
‏کوپلر - کوپلر با افزودن صداهای یک اکتاو نت های بالاتر به نت ها، جلوه غنای صدای هارمونیوم را فراهم می کند. که می‌نوازید.
‏کلیدهای بزرگ‌نمایی / کوچک‌نمایی - از دکمه‌های بعلاوه / منهای برای بزرگ‌نمایی/کوچک کردن کلیدهای هارمونیوم استفاده کنید و آنها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید.
‏کلیدهای تمام صفحه مشاهده - اکنون می توانید با کلیک روی دکمه گسترش یا از تنظیمات برنامه، برای دریافت کلیدهای بیشتر روی صفحه نمایش کلیدهای تمام صفحه را دریافت کنید
‏42 کلید / 3.5 ساپتاک اکتاو هارمونیوم افزایش یافته به 75 کلید / 6.25 اکتاو ساپتاک
‏‏حالت ها - آکورد، مقیاس، جفت و نگه داشتن
‏هرمونیوم جدید 6.25 اکتاو
‏پشتیبانی از صفحه کلید میدی
‏تغییر مقیاس، نام کلید (C D E F... / Sa Re Ga Ma... / Do Re Mi Fa. ..)
‏ضبط Midi (نیاز به اجازه عکس/رسانه/فایل دارد)
‏دسته زن/مرد برای تنظیم باس/تریبل بر اساس آواز یا گوشی های مختلف اضافه شد.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سید حسن
١١ مهر ١٤٠١

خیلی عالی من لذت بردم واقعا

۰ ۰
دانیال ودار
١٢ مهر ١٤٠١

چه صدای داره دبل سوره خوشم اومد5ستاره هم کمه

۰ ۰
9557
١٤ مرداد ١٤٠١

عا لی صدای سر خوب نیست

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده