استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
Tok Tok India : Short Video Maker & Sharing App

Tok Tok India : Short Video Maker & Sharing App

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۴۱
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Bestie App Zone
‏‏Tok Tok India: Short Video Maker & Share App
‏Tok Tok India: Indian Short Video Maker سازنده ویدیو فوق العاده ای است که به شما امکان می دهد وضعیت ویدیوی طیف بیت موسیقی را از عکس های خود ایجاد کنید. با ساختن وضعیت شگفت انگیز ویدیوی موج عاشقانه برای دوست دختر خود تحت تاثیر قرار دهید. بوکه قلب فوق العاده را به ویدیو اضافه کنید و آن را در وضعیت به اشتراک بگذارید یا آن را در رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید. با ابزار سازنده ویدیوی شگفت‌انگیز، وضعیت ویدیوی بیتی شگفت‌انگیز را ایجاد کنید و رسانه‌های اجتماعی خود را شخصی کنید و آن را به عنوان داستان رسانه اجتماعی خود قرار دهید.
‏Tok Tok India یک ویدیو کوتاه و بستر اجتماعی رایگان است. این برای مردم طراحی شده است تا ویدیوهای نوآورانه خود را به صورت آنلاین با موضوع طنز سبک ما به نمایش بگذارند. Tok Tok India یک رابط آسان و یکپارچه برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند ویدیوهای خود را ایجاد کنند، ویرایش کنند و به اشتراک بگذارند، و همزمان در میان کتابخانه ای از ویدیوهای برتر در سراسر جهان جستجو کنند.
‏مأموریت ما در Tok Tok India این است که بستری ایجاد کنید که مردم بتوانند بیایند و خودشان را با ویدیوهای کوچکی که توسط مردم در سراسر جهان پست می‌شوند سرگرم کنند و در عین حال انگیزه‌ای اجتماعی برای مردم ایجاد کنید تا ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارند و بسازند.
‏Tok Tok یک شبکه اجتماعی است. پلتفرم رسانه ای برای ایجاد، اشتراک گذاری و کشف موزیک ویدیوهای کوتاه، به کارائوکه برای عصر دیجیتال فکر کنید. برنامه Tok Tok توسط جوانان به عنوان خروجی برای بیان خود از طریق آواز، رقص، کمدی و همگام سازی لب استفاده خواهد شد.
‏India Tok بهترین انبوه برنامه اجتماعی هندی از ویدیوها، گیف، نقل قول ها و تصاویر برای دانلود، اشتراک گذاری، آپلود و دوست یابی کاملا رایگان و همچنین ذخیره خودکار وضعیت whatsapp شما که در دستگاه شما مشاهده می شود.
‏ویژگی های برنامه ویدیوی کوتاه برای ضبط ویدیوی کوتاه، وارد کردن و ویرایش، ویرایش ویدیو، ویدیوی کوتاه تمرکز برنامه بر روی ویرایش فیلم‌های کوچک، تصویربرداری ویرایش ویدیوی کوتاه، زیبایی بی‌درنگ، فیلترهای بی‌درنگ، تعویض دوربین، تعویض فلاش، دوربین برچسب چهره و فیلترها و موارد دیگر.
‏پشتیبانی از ویرایش ویدئو و ویرایش مدت زمان، ویدئو ضبط، وارد کردن برش ویدیو، دوخت چند ویدیویی، افزودن فیلتر، انیمیشن، موسیقی، MV، زیرنویس، گرافیتی و سایر ویرایش‌های پیشرفته ویدیوی کوتاه.
‏چه چیزی در داخل است:
‏★ MV، فیلترهای ویدیو و جلوه‌های ویدیویی
‏- فیلترهای ویدیویی سبک فیلم و جلوه‌های کامل مانند جلوه glitch، stop را اضافه کنید حرکت.
‏- فیلترهای ویدیویی زیبا به سبک فیلم و جلوه های FX را به ویدیو اضافه کنید. ادغام ویدیو و ترکیب‌کننده ویدیو بدون واترمارک.
‏★ سازنده نمایش اسلاید عکس
‏- سازنده ویدیوی کوتاه با موسیقی و عکس، برنامه ترکیب‌کننده ویدیویی حرفه‌ای، ادغام عکس‌ها برای ایجاد نمایش اسلاید. ویدیوها را با عکس‌ها ترکیب کنید، جلد عکس سفارشی را برای ویدیو اضافه کنید، ویدیوها را با موسیقی مانند یک حرفه‌ای ویرایش کنید.
‏- سازنده نمایش اسلاید، به ایجاد نمایش اسلاید در عرض چند دقیقه (آسان و سریع) کمک می‌کند.
‏★ برچسب‌های زیبا و جلوه‌های ویژه
‏- انواع استیکرهای متحرک و جلوه های ویژه که می توانید به ویدیوهای خود اضافه کنید. تنها با یک لمس ظاهر منحصر به فرد خود را بدون دردسر ایجاد کنید! همه در یک سازنده ویدیوی کوتاه!
‏★ جلوه های زیبایی در زمان واقعی
‏- آکنه؟ ، لک؟ ,جوش؟ پوستی بی عیب و نقص داشته باشید. فقط با یک ضربه!
‏- دوربین آرایشی زیبایی - پولیش پوست، سفید کردن پوست، درخشش پوست.
‏★ کنترل سرعت ویدئو (اثرات زمان)
‏- سرعت ویدئو را با فیلترهای ویدئویی و جلوه های ویدئویی تنظیم کنید. فیلم‌ساز تمام‌صفحه با حرکت آهسته و سریع و نرم‌افزار فیلم‌ساز رایگان.
‏- سازنده ویدیو معکوس، و مراحل تکراری در ویدیو.
‏★ برش‌کننده ویدیو و برش ویدیو و تقسیم‌کننده ویدیو
‏- برش و برش ویدیو و برنامه برش ویدیو.
‏- برش و برش ویدیو.
‏- ویدیوها را به دو قسمت تقسیم کنید.
‏- قسمت میانی ویدیو را برش دهید/حذف کنید
‏★ Video Cropper
‏- ویدیو را با هر نسبتی برش دهید (9:16، 3:4، 1:1، اصلی).
‏- ویدیو را برای حذف واترمارک یا هر قسمت ناخواسته برش دهید.
‏- برنامه سازنده ویدیوی کوتاه برای YouTube، Instagram، Musical.ly، Tik Tok و غیره. بهترین برنامه برش ویدیو و برنامه ویرایش ویدیو.
‏★ صادرات و اشتراک گذاری آسان
‏- ارائه صادرات با کیفیت HD بدون واترمارک و بدون محدودیت زمانی.
‏- اشتراک گذاری به همه برنامه های اجتماعی YouTube، Instagram، IGTV، Facebook، Whatsapp، Tik Tok و غیره.
‏با تشکر...

نظرات و امتیاز ها

۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حاج.حسام-تولد-1326.9.3
٩ اسفند ١٤٠١

هنوز اطلاع جالبی برآیم موجودنیست. یاحی ویا قیوم .یاخیر الناصرین.

۰ ۰
Ronika
١٠ دی ١٤٠١

خیلی بده اصلا بالا نمیاره

۱۰ ۱
︎︎✞ ‌‍‌
١٢ آبان ١٤٠١

نصب نکنید و گرونه همه آهنگ هاش هندی هست 😳

۱۶ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید