خانه برنامه امور مالی
Bitcoin Wallet & Ethereum Ripple ZIL DOT

Bitcoin Wallet & Ethereum Ripple ZIL DOT

تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸۱
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده Atomic Wallet

ZILL DOT؛ کیف پول اتمی شما

‏‏کیف پول اتمی یک برنامه جهانی با پشتیبانی از بیش از 300 رمزارز است. دارایی های خود را به صورت ایمن مدیریت و مبادله کنید!

‏ امنیت را با کیف پول اتمی تجربه کنید. این برنامه به شکلی طراحی شده که دسترسی را فقط به خود شما محدود می کند. البته باید در نگهداری از رمز خود مراقبت لازم را به عمل آورید.

‏ با استفاده از این اپلیکیشن رمزارزهای متنوعی را با کارت بانکی خود از طریق برنامه خریداری کنید. از بیت کوین گرفته تا اتریوم، ریپل و غیره.

‏ این روزها که رشد رمزارزها رونق گرفته استفاده از چنین برنامه ای به یک ضرورت بدل شده است. برنامه های اندرویدی زیادی مثل Hotbit نیز در این مدت با ارائه قابلیت های مختلف در این بخش توانسته اند به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند.

‏ استفاده از برنامه بسیار ساده است و فقط با یک کلیک می توانید طیف وسیعی از ارزها را مبادله کنید. هیچ نیازی به برنامه های جانبی نخواهید داشت.

‏ این برنامه اولین کیف پول غیرمتمرکز است که برنامه عضویت را بر اساس رمز اصلی خود یعنی ای دابلیو سی راه اندازی کرد. همه دارندگان این توکن ها می توانند با استفاده از مبادله داخلی و خرید خدمات ماهانه 1٪ پاداش دریافت کنند. 

رمز ارزهای خود را حفظ کنید!

‏ کیف پول اتمی یک برنامه کاملا غیرمتمرکز است. هیچ یک از داده های شما را ذخیره نمی کند ، و برای ارائه خدمات اساسی نیازی به تایید ندارد. سازندگان برنامه هرگز به وجوه شما دسترسی ندارند. این قابلیت نیز این روزها به یک استاندارد در برنامه های کیف پول ارز دیجیتال تبدیل شده و اپلیکیشن هایی مثل نوبیتکس نیز از آن برخوردار هستند.

‏ این کیف پول رابط کاربری مناسب و ساده ای دارد. سازندگان آن بر تجربه کاربری مناسب تمرکز کرده و برنامه را با انواع گوشی ها بهینه کرده اند.

‏ رمزارزهای متنوعی اعم از بیتکوین، اتریوم، ریپل، دش، ترون، ریپل، لایت کوین، بیت کوین کش و غیره در این کیف پول پشتیبانی می شوند. به طور کلی این برنامه مجموعه کاملی از امکانات مورد نیاز برای خرید و فروش رمزارز را در اختیار شما قرار می دهد. شما همچنین می توانید سری هم به اپ خوش ساخت کوینکس بزنید که یکی از بهترین های دسته ارزهای دیجیتال به شمار می رود.
Spark claiming available;
Solana (SOL) «Stake all» issue fixed.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟