استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
طلا باز (محاسبه قیمت خرید وفروش انواع طلا)

طلا باز (محاسبه قیمت خرید وفروش انواع طلا)

۲,۰۰۰ تومان در حال دریافت
با ضمانت خرید
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۵/۲۱
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده بهرادان
‏‏اگر اهل خرید طلا هستید.
‏اگر اهل خرید و فروش طلای مستعمل هستید.
‏و اگر اهل خرید و فروش سکه پارسیان هستید این نرم افزار کاملا برای شما مفید است. شما از این نرم افزار میتوانید در هنگام خرید یا فروش انواع طلاهای رایج استفاده کنید.
‏با این نرم افزار هیچ طلا فروشی نه میتواند از اطلاعات کم شما در محاسبات طلا سوء استفاده کند و نه میتواند خطا کند و شما نفهمید.
‏در این نرم افزار شما از سود فروشنده و جمع اجرت محاسبه شده و جمع مالیات بر ارزش افزوده و قیمت خالص طلایی که میخرید اطلاع پیدا میکنید.
‏طلا باز بر اساس اطلاعات واقعی در بازار واقعی طراحی شده است و روش محاسبه و تمام فرمول های آن هم در بخش منو برای شما بیان میکند که در صورت نیاز به فروشنده بگویید. البته چون قانون مشخصی برای خرید و فروش سکه پارسیان و طلای مستعمل وجود ندارد ممکن است بعضی طلافروشان روشی ذهنی و یا قیمتی بدون منطق خاصی را بیان کنند که با این نرم افزار اگر قیمت بیان شده غیر واقعی باشد شما آن راخواهید فهمید.
‏توجه کنید: اگر حتی یکبار این نرم افزار باعث شود خرید و یا فروش اشتباه انجام ندهید ممکن است صدها برابر مبلغ پرداختی سود کنید. و حتی اگر هیچ اشتباهی نیز رخ ندهد طلا باز به شما کمک میکند با آرامش خاطر به طلافروشی بروید و درخانه قیمت فروش و یا خرید طلای مورد نظرتان را حساب کنید.
‏نکته: این نرم افزار قیمت لحظه ای طلا و سکه را نمیدهد وفقط محاسبات و نکات لازم هنگام خرید و فروش را به شما میگوید برای افرادی که اهل خرید و فروش طلا هستند بسیارمفید است....اگر اهل خرید و فروش طلا نیستید این نرم افزار برای شما مفید نمی باشد و لطفا هزینه نکنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

برنامه‌های پیشنهادی