خانه برنامه ابزارهای کاربردی
دفترچه یادداشت و خاطرات رمزدار

دفترچه یادداشت و خاطرات رمزدار

تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده اپدروید
‏‏توجه: قبل از نصب نسخه جدید حتما ابتدا از اطلاعات پشتیبان بگیرید و سپس برنامه قدیم را حذف کنید و پس از آن نسخه جدید را نصب کنید و فایل پشتیبان را بازگردانی نمایید.
‏توجه: در خصوص رمز عبور دقت کنید که در صورت فراموشی کاری از دست برنامه ساخته نیست! مگر اینکه به بخش برنامه ها رفته و دیتای برنامه را پاک کنید که در این صورت هم رمز و هم تمام یادداشت ها حذف می شود.
‏اپلیکیشن دفترچه یادداشت برای ثبت یادداشت ها و خاطرات روزانه بکار میرود. از مزایای این دفترچه یادداشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
‏امکان قرار دادن رمز عبور برای برنامه
‏ امکان جستجو در متن یادداشت ها
‏ ثبت خودکار تاریخ ایجاد و ویرایش (تاریخ شمسی)
‏ امکان تغییر اندازه فونت
‏ امکان ایجاد پشتیبان از مطالب و بازگرداندن آن
‏(فرمت فایل پشتیبان csv میباشد که می توان با Excel محتوای آن را مشاهده کرد). از مزایای خاص این دفترچه از بین نرفتن اطلاعات موجود پس از بازگردانی فایل پشتیبان می باشد و اطلاعات فایل پشتیبان به اطلاعات جاری افزوده می گردد.
‏‏قطع خودکار صدای هشدار برنامه در حالت سکوت یا ویبره گوشی.
‏اصلاح عنوان پیام هشدار موقع خروج از یادداشت.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟