خانه برنامه ابزارهای کاربردی
مدیریت فایل ها

مدیریت فایل ها

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۹
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محمدحسن رضایی تبار
‏‏مدیریت فایل ساده و سریع و کار آمد و یکی از بهترین برنامه مدریت فایل ها و جز محدود فایل منیجر هایی هست که از زبان های راست چین پشتیبانی میکند.
‏مدیریت فایل برای تلفن، فبلت، تبلت، و اندروید تی وی طراحی شده است.
‏برنامه مدیریت فایل ها کاملا رایگان است.
‏ویژگی های برجسته:
‏مدیریت فایل کامل: این برنامه تمام ویژگی هایی که یک برنامه مدیریت فایل باید داشته باشد را دارا می باشد.
‏شامل انتقال، کپی، حذف، تغییر نام، فشرده سازی و استخراج همچنین شما میتوانید اطلاعات درباره فایل ها را بررسی کنید.
‏مدیریت فایل هوشمند: تمام فایل ها را در دانلود ها و تصاویر و ویدیو ها و موسیقی ها و اسناد به صورت خودکار دسته بندی می کند.
‏محل ذخیره: این برنامه از EMMC, MMC cars, SD Cards, Internal Storage, External Storage , Phone Memory, USB Storage, Flash Drive, Pen Drives, USB OTG پشتیبانی می کند.
‏مدیریت فایل های روت: برای کاربران پیشرفته امکان کاوش، ویرایش، کپی، جسباندن و حذف کردن فایل ها در پارتیشن روت حافظه تلفن. برای استفاده از این ویژگی باید تلفن شما روت شده باشد.
‏مدیریت برنامه ها و فرآیند ها: آزاد سازی حافظه با بستن فرآیند ها و افزایش سرعت تلفن شما. سریع و راحت به صورت دسته ای برنامه هایی که نمیخواهید را حذف کنید و حافظه داخلی گوشی که خیلی ارزشمند است را خالی کنید.
‏مدیریت شبکه: انتقال فایل ها با FTP Server از گوشی به کامپیوتر. ای پی گوشی را در مرورگر کامپیوتر وارد میکنید و به فایل های داخل تلفن دسترسی پیدا میکنید. همچنین میتوانید فایل ها را از طریق بلوتوث وای فای دایرکت و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
‏ویرایشگر اسناد: شما میتوناید خیلی راحت فایل ها را ویرایش کنید. هر نوع فایل نوشتنی را پشتیبانی میکند مثلا HTML,TXT,XML و...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟