استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
واژگان تصویری 504 (1)

واژگان تصویری 504 (1)

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۴
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده babaabdad.ir
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏محصولات متنوع آموزش زبان را از بابا آب داد بخواهید!
‏کانال تگرام بابا آب داد راه اندازی شد!
‏برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مربوط به برنامه های اندرویدی بابا آب داد و استفاده از مطالب آموزشی زبان های مختلف می توانید در کانال تلگرام بابا آب داد از لینک زیر عضو شوید:
‏https://telegram.me/joinchat/B52WjDwj7e_6uY2KV2ofZg
‏*** مژده به داوطلبان کنکور منحصراً زبان، ارشد، دکتری و آزمون های Toefl و Ielts و همه علاقمندان زبان ***
‏٥٠٤ واژه تصویری (١) همراه با تمرین در مایکت
‏به علت افزایش حجم، برنامه در دو نسخه منتشر می شود. نسخه دوم بزودی!
‏برنامه ی اندرویدی واژگان تصویری ٥٠٤ برگرفته از واژگان مهم کتاب معروف 504 واژه مطلقاً ضروری ( 504 Absolutely Essential Words ) می باشد که به شیوه ای جذاب همراه با تصویر و حل تمرین آورده شده است. این مجموعه شامل واژگان مهمی است که برای آزمون های تافل، آیلتس و همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی منحصراً زبان و کارشناسی ارشد و دکترای تمامی رشته ها مناسب می باشد. این کار حاصل تلاش بی وقفه شبانه روزی می باشد که امیدواریم مورد پسند علاقمندان یادگیری زبان واقع شود.
‏توضیحاتی از برنامه
‏واژگان به ترتیب درس آمده که برای هر یک از واژگان، توضیح فارسی، جمله ی نمونه و تصویر مربوط به آن در نظر گرفته شده. تصاویر هم مکالمه محور بوده بطوریکه شامل یک جمله می شود که واژه در آن بکار رفته است. همچنین برای هر معنی یک واژه تصویری آورده شده؛ مثلاً واژه ی vessel که دارای سه معنی اصلی یعنی کِشتی، رگ و ظرف می باشد، سه تصویر همراه با توضیح یا مکالمه کاربردی در آن آمده است.
‏در قسمت جستجو می توان واژه یا عدد درس مورد نظر را وارد کرد. بعد از تایپ دو حرف از واژه لیستی از واژگان پیشنهاد داده می شود که با کلیک می توان به واژه ی مورد نظر پرش کرد. بعد تایپ اعداد ١ تا ٢١ (برای نسخه اول) برنامه میتوان به واژگان همان درس پرش کرد.
‏قسمت تمرین هم شامل دو قسمت می شود که تمرین های کتاب در آن آمده است. قسمت اول شامل دوازده سوال جای خالی است و قسمت دوم شامل تصویر کتاب است که در جای خالی باید واژه ای از درس را که با دیدن این تصویر در ذهن تداعی می شود، نوشته شود.
‏ارتباط با ما
‏برای ارتباط با ما می توانید به آدرس teacher@babaabdad.ir ایمیل ارسال کنید. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات خوب شما هستیم.

‏- تغییرات گرافیکی

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر DELROBA
١٧ اسفند ١٣٩٧

خیلی خوبه منتها ی ذره کاملتر بشه بهتره

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر asraw_rh
٢٤ دی ١٣٩٧

کاملا کلمات ملکه‌ی ذهنت میشه. عالیه

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر mina
٨ تیر ١٣٩٧

عالی فقط تا درس ۲۱ ، بعد از تموم کردن ۲۱ درس اول دچار افت شدم چون واقعا تصویر به یادگیری کمک می کنه و اینکه ای کاش تلفظ کلمات هم درون برنامه بود. نسخه دوم کی میاد ؟

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده