خانه برنامه پزشکی و سلامت
نبض سلامتی _بیماری و راه های درمان

نبض سلامتی _بیماری و راه های درمان

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده سافت98
‏‏نبض بانک اطلاعاتی پزشکی و سلامت می باشد که تمام حوزه های سلامت را پوشش می دهد.
‏- پزشکان
‏- دندان پزشکان
‏- داروخانه ها
‏- مراکز درمانی
‏- ...
‏مطالب پزشکی معتبر
‏برای افزایش آگاهی شما از بیماری های مختلف، مطالب پزشکی معتبر و اثبات شده پزشکی تهیه شده و در اپلیکیشن قرار داده شده است.
‏همچنین امکان به اشتراک گذاری این مطالب فراهم شده است تا بتوانید راحت تر آن ها را برای دیگران ارسال کنید.
‏با وجود پیشرفت فراوان انسان ها در حوزه پزشکی اما هنوز هم ابتلا به بیماری های مختلف یکی از آزاردهنده ترین مشکلاتیست که جامعه بشری از آن رنج می برد. در این میان افرادی هستند که هرگاه با مشکلی هرچند خفیف مواجه می شوند، بیم آنکه ' آیا این مشکل می تواند از علائم یک بیماری مهلک باشد؟ ' در وجودشان رخنه خواهد کرد. دسته ی دیگری نیز هستند که به سلامتی خود بسیار بی توجه اند و برای هیچ یک از مشکلات ریز و درشتشان به پزشک مراجعه نمی کنند. اما متخصصان تکنولوژی بیکار ننشسته اند و برای اینگونه افراد نیز راهی پیدا کرده اند.
‏خوشحال می‌شویم که با پیشنهادات و انتقادات‌تان به ما برای بهبود اپلیکیشن کمک کنید، همچنین در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن با مشکلی رو به رو شدید می‌توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید:
‏https://t.me/soft98_developers
‏کد شامد از saramad.ir
‏1-1-714620-63-0-7
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟