خانه بازی اکشن
زی: نجات زمین

زی: نجات زمین

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۱۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۴۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده بازی های علمی
‏‏بازی 'زی نجات زمین' داستان آخرین بازمانده از انسان ها است که از سلطه ربات ها فرار کرده است و تلاش می کند با دانش خود زمین را نجات دهد. بازی در چهار بخش انجام می شود. در بخش اصلی با سفینه خود به جنگ ربات ها می روید و در بخش های دیگر با پرورش ذرت سوخت مورد نیاز را تولید می کنید و همچنین با ساخت پروتئین و اصلاح ژنتیک سفینه خود را برای مبارزه آماده می کنید.
‏داستان بازی در زمان آینده اتفاق می افتد، زمانی که مخازن و منابع به حداقل رسیده اما انسان به تکنولوژی قدرتمندی دست یافته است. در واقع تنها یک نفر در کره زمین باقی مانده است و تمامی امکانات و دستاوردهای بشری به مقابله با انسان می پردازند و کاراکتر اصلی به دنبال گریز از این شرایط، در پی دستیابی به مکانی امن در زمین است. کاراکتر اصلی که رازی نام دارد سعی دارد با حداقل امکاناتی که حفظ کرده و به سفینه ی زنده اش منتقل کرده است، به حیات خود ادامه دهد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟