خانه برنامه کتاب
کافه کتاب

کافه کتاب

خلاصه بهترین کتب...

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده مجموعه فناوری اطلاعات خبره
‏‏کافه کتاب محفلی است برای آنان که کتاب خوب میخوانند، زمانی اندک دارند، ترجمه میکنند، و یا به دنبال بهترین ها برای خواندن هستند.
‏خانواده کافه کتاب بدنبال ترویج و توسعه فرهنگ کتابخونیه، وبسایت کافه کتاب و اپلیکشن اون اوج این تلاش هاست. در فاز اول این تلاش، هدفمون اینه خلاصه ای از بهترین کتاب های غیرداستانی دنیا که اکثرا حتی به زبان فارسی ترجمه هم نشدن بصورت نوشتاری و صوتی ارائه کنیم. اینطوری خیلیا که حوصله و فرصت خوندن کتابای حجیم رو ندارن در کمترین زمان مغز مطالب رو دریافت میکنن، خیلیا بهشون کمک میشه کتابایی رو پیدا کنن که ارزش وقتشون رو داشته باشه و در نهایت هم خانواده کافه کتاب با حمایت کل خانواده میتونه فعالیت های زیادی در جهت ترجمه و نشر کتاب ها انجام بده.
‏‏رفع مشکلات و باگ ها
‏بهینه ساختن ظاهر برنامه
‏اضافه شدن بخش های دسته بندی، حمایت فرهنگی و بخش های دیگر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟