خانه برنامه مذهبی
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده ذهن مثبت
‏‏محبوبترین کارها نزد خداى متعال آن کارى است که دوام بیشـترى دارد، گرچـه انـدک باشـد. (امام محمد باقر علیه السلام)
‏دوستان بزرگوارم، با شروع ماه مبارک رمضان، خداوند به ما این توفیق را عطا کرد که با جمع آوری احادیث و دسته بندی و تهیه نرم افزار حدیث روز، بتوانیم سهمی ناچیز در ترویج و نشر سخنان نورانی پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار علیهم السلام داشته باشیم.
‏در این برنامه 365 حدیث نورانی از چهارده معصوم (ع) گنجانده شده است که هر کدام راهگشای زندگی و کلید خوشبختی و آرامش روح انسان میباشد. هر روز یک حدیث از طریق برنامه برای شما به نمایش گذاشته میشود و شما میتوانید ساعت مشاهده احادیث روزانه را نیز به دلخواه خود تعیین نمایید.
‏از آنجایی که نگارش این اپلیکیشن برای نگارنده آن تاکنون منشأ برکت و خیر فراوان بوده است، امیدوارم استفاده از آن نیز برای شما دوستان عزیزم منشأ تحول مثبت و نور و برکت در زندگی شما بزرگواران باشد، آنچنانکه حضرت علی علیه السلام میفرماید:
‏دَوامُ الذِکرِ یُنیرُ القلبَ والفِکرَ .
‏مداومت بر یاد خدا، دل و اندیشه را نورانی میسازد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟