استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
سوره واقعه صوتی 99

سوره واقعه صوتی 99

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱.۰.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۴۶ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۵۵
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏سوره واقعه صوتی با صدای عبدالباسط، پرهیزگار، محمد جبرییل، ماهر المعیقلی و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. بنابر حدیثی از امام صادق(ع)، سوره واقعه سورهٔ امیرالمؤمنین (ع) است و هرکس آن را بخواند، از دوستان ایشان خواهد بود.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- با صدای عبدالباسط، پرهیزگار، محمد جبرییل، ماهر المعیقلی، هدایت فر
‏- همراه با ترجمه صوتی
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- قابلیت شروع سوره از هر بخشی
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏سوره واقعه، پنجاه و ششمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء بیست و هفتم جای گرفته است. «واقعه» یکی از نام‌های قیامت است و در آیه اول این سوره آمده است. سوره واقعه درباره روز قیامت و وقایع آن سخن می‌گوید و مردم را در روز قیامت به سه گروهِ اصحاب یمین، اصحاب شِمال و سابقون دسته‌بندی می‌کند و درباره جایگاه و پاداش یا عذاب هر گروه سخن می‌گوید. در تفاسیر آمده است، مراد از گروه سوم (سابقون) امام علی(ع) است که در ایمان‌آوردن به پیامبر(ص) بر دیگران سبقت گرفت. فضایل بسیاری برای تلاوت این سوره بیان شده است، از جمله اینکه اگر کسی سوره واقعه را بخواند، نوشته می‌شود که از غافلان نیست.
‏فضیلت و خواص
‏برای تلاوت سوره واقعه فضیلت و خواص بسیاری بیان شده است؛ از جمله در تفسیر مجمع البیان از پیامبر(ص) نقل شده است اگر کسی سوره واقعه را بخواند، نوشته می‌شود که از غافلان نیست. همچنین در روایات آمده اگر کسی سوره واقعه را بخواند، هرگز گرفتار تنگدستی نمی‌شود. بنابر حدیثی دیگر از امام صادق(ع)، سوره واقعه سورهٔ امیرالمؤمنین (ع) است و هرکس آن را بخواند، از دوستان ایشان خواهد بود.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : سوره واقعه با صدای عبدالباسط ,سوره واقعه با ترجمه فارسی ، سوره واقعه محمد جبرییل ,سوره واقعه صوتی برای اندروید، سوره واقعه صوتی اندروید ,ثواب سوره واقعه ,دانلود سوره واقعه، سوره واقعه فارسی صوتی، سوره واقعه فایل صوتی , اپ سوره واقعه , اپلیکیشن سوره واقعه ,سوره واقعه 97 , سوره واقعه جدید, سوره واقعه صوتی خودکار
‏‏-

نظرات و امتیاز ها

۱۵۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مسعود ونکی
٢٣ اردیبهشت ١٤٠٢

سلام با متن مساوی پیش خمیره برام دعا کن از نیمه فلجی رها شم الهی آمین

۱ ۰
sani
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

با سلام چرا برای من متن نمیاد؟؟

۱ ۰
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
١٢ دی ١٤٠١

خوشم میاد ارش

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده