خانه برنامه ابزارهای کاربردی
متن خوان

متن خوان

عکس به متن+متن به صوت

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۶۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده علی ابراهیمی نیا
‏‏حتما در زندگی روزمره اکثر ما پیش اومده که بخوایم متن یه برگه یا کتاب خاصی رو تایپ و یا ترجمه کنیم
‏یا حتی از صفحات مجازی اسکرین شات گرفته باشیم تا سر فرصت متن اون صفحه رو تایپ کنیم و برای کسی ارسال کنیم. خصوصاً در گزارش کار و تحقیقات دانشجویی که نیاز اکثر دانشجوهای ماست..
‏ما در متن خوان یه راهکار خیلی ساده تر و جذاب در نظر گرفتیم، با عکس گرفتن از روی متن مورد نظرتون هم متن رو استخراج کنید و هم اونو به 24 زبان دنیا ترجمه کنید و برای کسی ارسال کنید یا از اون متن استفاده کنید.
‏در متن خوان علاوه بر استخراج متن و ترجمه آن شما میتونید متن رو به گفتار و گفتار رو به متن هم تبدیل کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
‏پشتیبانی از زبان های (فارسی، عربی، انگلیسی، اردو، فرانسوی و روسی) برای پردازش تصویر وجود دارد.و برای ترجمه از زبان های (فارسی، عربی، انگلیسی، آذربایجانی، اندونزیایی، اسپانیایی، ارمنی، آلمانی، چینی، تایلندی، پرتغالی، ایتالیایی، فیلیپینی، فرانسوی، ژاپنی، روسی، مغولی، لهستانی، کره ای، کردی، نپالی، یونانی، هندی و هلندی) نیز پشتیبانی میکند.
‏لطفا نظرات و پیشنهادات و یا شکایات احتمالی خود را از طریق اطلاعات تماس زیر به اطلاع ما برسانید.
‏+ ایمیل:ali.ebrahiminiya7013@gmail.com
‏+ پشتیبانی تلگرامی: https://t.me/TextReader
‏‏• اضافه شدن تبدیل گفتار به متن
‏• رفع برخی از باگ ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟