خانه برنامه ابزارهای کاربردی
متن خوان

متن خوان

عکس به متن+متن به صوت

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۳۲
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده علی ابراهیمی نیا
‏‏از متن کتاب، مجله و نامه با موبایل خود عکس بگیرید و متن تایپی، ترجمه و صوت آن را تحویل بگیرید!
‏متن‌خوان یک تبدیل‌گر متن است که تصاویر دریافتی را پردازش نموده و متن موجود در آنها را استخراج می‌کند. در این برنامه، برای تبدیل عکس به متن، تکنولوژی او-سی-آر یا تشخیص حروف به کار رفته است که متن خوان را تبدیل به یکی از دقیق ترین ابزارهای موجود در بازار برای متن فارسی نموده است.
‏علاوه بر این متن خوان می تواند متن شما را به صوت تبدیل کند
‏استفاده از متن خوان برای پردازش های ابتدایی رایگان است اما برای ادامه می‌بایست حساب خود را شارژ کنید. استفاده از این خدمات نیازمند ورود شما به سیستم با استفاده از شماره تلفن همراه است.
‏پشتیبانی از زبان های (فارسی، عربی، انگلیسی، اردو، فرانسوی و روسی) برای پردازش تصویر وجود دارد.و برای ترجمه از زبان های (فارسی، عربی، انگلیسی، آذربایجانی، اندونزیایی، اسپانیایی، ارمنی، آلمانی، چینی، تایلندی، پرتغالی، ایتالیایی، فیلیپینی، فرانسوی، ژاپنی، روسی، مغولی، لهستانی، کره ای، کردی، نپالی، یونانی، هندی و هلندی) نیز پشتیبانی میکند.
‏لطفا نظرات و پیشنهادات و یا شکایات احتمالی خود را از طریق اطلاعات تماس زیر به اطلاع ما برسانید:
‏+ ایمیل:ali.ebrahiminiya7013@gmail.com
‏+ پشتیبانی تلگرامی: https://t.me/TextReader
‏‏• اضافه شدن اعتبار رایگان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟